Muhteşem Klasik Mobilyalar İçin Tek Adres!

Klasik mobilyanın ağırlığı ve asaletinin yanında konfor ve kalite büyük önem taşır. Dolayısıyla kullanılan malzemeler birinci sınıf olmak durumundadır. El işçiliği ile hazırlanan tüm ürünler farklı tarz ve renklerde sunulmaktadır. Evinize mobilya alırken tüm mekanın mobilyalarının birbiri ile uyumlu olması gerekmektedir.

Sizde mobilya seçiminizi 2018 mobilya modelleri arasından yapmayı düşünüyorsanız, konfora ve kaliteye önem vermelisiniz. Asortie mağazalarında yüzlerce çeşit ürün farklı renk ve tasarımlar ile üretilmektedir. Tüm ürünler, yıllarca keyifle ve güvenle kullanabilmeniz için birinci sınıf malzemeler ile özenle üretilir. Klasik mobilya modelleri arasından sizde zevkinize uygun modelleri bulabilir ve bunları evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Klasik mobilya sevenler için özenle üretilen ürünlerin ince işçiliği ve el emeği ile üretilen oymaları görselliği artırmak adına çok önemli detaylardır. Evinizde kullanmaktan keyif duyacağınız klasik mobilyalarda her tarza uygun ürünler Asortie Mobilya’da!

Gerçek altından üretilen varaklı mobilyalar klasik mobilya trendi ile evinizde ki yerini almaya aday. Bu konuda yıllarca farklı modelleri ve ürünleri sizin talebinize göre de dizayn eden Asortie Mobilya, kaliteye ve modaya önem vermektedir. Sitede ürünleri incelediğinizde mobilya da klasik sevenler için birçok alternatifi bulabilir ve kaliteyle konforu bir arada satın alabilirsiniz.  Farklı tarzlarda klasik mobilya ve modayı takip etmek isteyenler için birbirinden güzel ürünleri www.asortie.com adresinde bulabilirsiniz. Ayrıca yurtdışında bu ürünlere sahip olmak isteyenlere güzel bir haberimiz var. Asortie Mobilya’nın Türkiye ile beraber dört farklı ülkede daha satış noktası bulunmaktadır. Bu ülkeler Azerbeycan, Dubai, Ukrayna ve Sırbistan’dır.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.