Modern ve Geleneksel Çizgilerin Birleşimi!

Mobilyada şıklığın adresi Asortie, evinde zarafeti yakalamak isteyenler için klasik banyo modellerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Asortie Mobilya, evinizin ihtiyacı olabilecek tüm mobilyalar için kaliteden ödün vermeden çalışıyor. Sadeliği ve zarafeti bir arada sunan Boğaz klasik banyo modeli, banyo dekorasyonunda beyaz tonlarının ferahlığını yaşamak isteyenlerin yardımına koşuyor.

%100 doğal ahşaptan üretilen boğaz banyo dolapları, mekânınızın ölçüsüne uygun olarak hazırlanır. Yüksek ısıya ve sıvı temaslarına karşı dayanıklı malzemenin kullanılmasına büyük önem verilen Asortie Mobilya, banyoda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gereçler için kullanışlı alanlar sunuyor.

Tüm banyo tasarımlarında her daim müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurur. Banyo dolaplarda, çekmece ve kapaklarında çarpmalara karşı önlem için özel frenli ray sistemi bulunur. Böylece banyonuz her zaman kullanışlı olurken mobilyalarınızın ömrü de Asortie kalitesiyle uzamış olur.

Sektördeki köklü geçmişiyle müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan Asortie Mobilya, her modelinde olduğu gibi banyo modellerinde de müşterilerine kendi istekleri doğrultusunda kişiye özel ürünler sunmaktadır.  Boğaz klasik banyodaki beyaz banyo dolabını istediğiniz renkte yaptırarak hayalinizdeki banyoya sahip olabilirsiniz.

Banyonuzu yeniden dekore etmeyi düşünüyor ve dekorasyonun size özel olmasını istiyorsanız, Asortie Mobilya’nın modellerine göz atmadan karar vermeyin.  Detaylı bilgi ve diğer klasik banyo modelleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eviniz için en iyisi “Asortie Mobilya”

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.