Mekana Estetik Kazandıran Ahşap Kapı Modelleri

Mekana Estetik Kazandıran Ahşap Kapı Modelleri

Kullanım rahatlığı ve mekana kazandırdığı estetik görüntüsü nedeniyle günümüzün en çok tercih edilen kapı modellerinden biri olan ahşap kapı modelleri, doğal ağaç kalaslarından üretilen ürünlerdir.

İnce bir işçiliğe sahip olan ahşap kapılar farklı stillerde üretilebilir modellerdir. Bütünleyici ahşap parçalarla uyum sağlandığında çok daha şık hale gelen bu kapılar, doğal masif ahşap kapı ve Amerikan kapı olarak farklı çeşitlere ayrılır. Standart kapılardan daha fazla ağırlığa sahip olan ve daha az kimyasal barındırdığı için daha sağlıklı olan ahşap kapı modeli, dayanıklılığı ile güven verir.

Klasik ahşap kapılar özellikle klasik dekorasyonun vazgeçilmezidir.

İç mekanların favori tercihi olan bu kapılar, her dönem iç mimarinin vazgeçilmezleri arasında yer almıştır. Kullanılacak alanın özelliklerine göre farklı şekilde tasarlanan ahşap kapılar, sadece klasik mobilyalarla değil, modern ve spor mobilya ürünleriyle de uyum yakalayacaktır. Evin doğal yapısını bozmak istemeyenler için ideal olan ahşap kapı modeli, uzun ömürlü olması sebebiyle de iç mekanlarda kullanılmaktadır.

Evlerin şüphesiz en dikkat çeken dekoru olan kapılar, güzelliğe ve şıklığa açılan alanların ilk adımını oluşturur. Usta ellerden çıkan farklı oyma işçilikleri ve kullanılan malzemenin kalitesi ile dekorasyona zarafet katan kapılar farklı ölçülerde tasarlanabilmektedir. Ahşap kapı modelleri 2020 yılında da sezonun favorileri arasındadır. Hem avangard tasarımlarda hem de modern ve klasik görünümün sentezlendiği dekorasyonlarda tercih edilen bu kapılar isteğe göre camlı olarak da tasarlanabilir.

Ahşap kapı renkleri de kullanıcının isteğine göre farklı şekillerde üretilebilir. Doğal ahşap tonlarının yanı sıra yeşil, beyaz, krem gibi farklı renklerde kapı modelleri bulabilir, dekorasyonunuzla uyumlu kapı modelini eviniz için seçebilirsiniz. Üstelik otel odası kapılarında da kullanılan ahşap kapı modelleri ile farklı iç mekan tasarımlarına yenilik ve asalet kazandırabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.