Lüks Otel Mobilyaları ve Mutlu Ziyaretçiler

Otel dekorasyonunda seçilen otel mobilyaları büyük önem taşır. Oteller iş seyahatleri, tatil ya da etkinliklerde en çok tercih edilen konaklama alanlarından biridir. Özellikle konaklama için tercih edilen otellerin, misafirlerine ev rahatlığı sağlaması oldukça önemlidir. 

Asortie Mobilya, lüks ve klasik mobilya dekorasyonunda uzun yıllara dayanan tecrübesi, müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutan prensipleri ile otel dekorasyonunda da ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunuyor.  Asortie Mobilya, sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da bulunan oteller için gerçekleştirdiği çalışmalar ile estetik ve kaliteyi bir arada sunuyor. Otelin genel konseptine uygun olarak her türlü otel odası, bekleme odası, lobi, resepsiyon ve toplantı odası gibi otelin tüm bölümlerine özel mobilyalar üretir.

Otel misafirleri için ilk izlenim genellikle resepsiyonlarda oluşur, bu sebeple burada kullanılan mobilyanın otelin genel tasarımında uygun olarak üretilmiş olması önemlidir. Otelde konaklayanların en büyük beklentisi, evlerindeki konforu yakalamalarıdır. Asortie bunu sağlamak için titizlikle çalışır.  Otelinizin şık, ihtişamlı ve konforlu olması için özen gösterir.

Otel mobilyalarında şıklık ve konforun yanı sıra bir diğer önemli konu ise güvenliktir. Oteller farklı kültürlerden çok sayıda insanın, kısa süreli olarak konakladığı yerlerdir. Bu sebeple konaklayanların can güvenliğini sağlamak da otellerin görevidir. Asortie otel mobilyaları üretirken ürünlerini bu amaca yönelik olarak üretir. Otellerde kullanılan eşyaların güvenliği tehdit etmeyecek malzemelerden yapılmış olması gerekmektedir. Mobilyaların mümkün olduğunda yere sabitlenmiş olması, zarar verebilecek ölçüde sert ve köşeli olmaması, kullanılan kumaşların herhangi bir yangın esnasında alev alan cinsten olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Otel dekorasyonunda mobilyaların yanı sıra kapılarının da genel dekorasyona uyum sağlaması, kilit sistemi ve ses yalıtımı konusunda da ihtiyaçları karşılaması gerekmektedir. Asortie Mobilya müşterileriniz için şık ve ergonomik alanlar yaratmakla kalmaz, onların güvenliğini de düşünen tasarımlar sunar.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.