Asortie Life Dergisinin İlk Sayısı Çıktı!

Asorite Mobilya A.Ş’nin geniş kitlelere ulaşmak için planladığı ve uzun süredir üzerinde çalıştığı Asortie Life dergisinin 1.sayısı yayımlandı. Mükemmelliğe odaklan, gerisi kendiliğinden gelir mottosuyla okuyucularının karşısına çıkan derginin ilk sayısında birbirinden zengin içerik ve başlıklarıyla ülkemizden ve dünyadan destinasyonlar da tanıtıldı. Derginin merak uyandıran ilk sayısında sanattan mimariye, türk mutfağından tarihe, pek çok farklı konuyu bulabileceksiniz.

İletişimin kuvvetlenmesi adına yayınlanan ve bir köprü vazifesi gören Asortie Life’ın sayfaları pek çok içerikle zenginleştirilirken, Asortie Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erat’ın marka hedeflerinin ve mobilya sektörüne dair düşüncelerinin yer aldığı röportaja da yer verildi. Asortie’nin dünyaya açılan bir marka olduğunu dile getiren Erat, 1-2 sene içerisinde üretim bandını büyütecek hedefleri olduğunu ve ortalama 20 bin metrekarelik bir fabrika açmayı düşündüğünü söyledi. Mobilya sektörünün çok hızlı ilerleme kaydettiğini söyleyen Erat, dünyanın neresine gidilirse gidilsin mutlaka bir Türk mobilya markası ile karşılaşıldığından bahsetti.

Asortie Life İle Kültür ve Sanat Zamanı!

Asortie Life’da kültür ve sanata dair pek çok içerik bulabilen okuyucular seyahate dair bilgilerle de keyifli bir okuma gerçekleştirebilecek. Derginin ilk sayısında seyahat etmeyi seven okuyuculara Dubai’nin güzellikleri sunuldu. Bu sayıda Duba’iyle ilgili pek çok yararlı bilgiye ulaşırken, Dubai’de nerede kalınır, ne yenir ve nereler gezilir gibi soruların cevabını da bulabileceksiniz.

Haber spikeri, tv programcısı, yazar Yelda Kırçuval ile ilk romanı ‘İnsanı İnsan Acıtır’ hakkında çok keyifli bir röportaj gerçekleştiren Asortie ekibi, Türkiye’de bir ilk olan kitap teaser’ı ve Kırçuval’ın hedefleri hakkında konuştu. Asortie Life ilk sayısında Katar Ulusal Müzesi’ne, Türk Kahvesi’nin geçmişine ve Sait Halim Paşa Yalısı gibi mimari güzelliklere de değindi.

Bir sonraki sayısında yeni içerikleriyle okuyucularıyla buluşacak olan Asortie Life için keyifli okumalar diliyoruz. Bir sonraki sayımızda buluşuncaya dek esen kalın…

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.