Lüks Dış Kapılar ile İhtişamlı Evinize Dair Bir İpucu Verin

Lüks Dış Kapılar ile İhtişamlı Evinize Dair Bir İpucu Verin

Lüks dekorasyon kaygısı ile tasarlanan evinizde mükemmel dekorasyonu desteklemek için kullanacağınız her mobilya ya da aksesuar modellerinin bir rolü bulunmaktadır. Bu rol kimi zaman şık dekorasyonu etkileyecek önemli etmenlerden oluşmakta kimi zaman işlevsel özelliği ile öne çıkmaktadır. Yaşam alanlarınızda kullanılmasıyla estetik kaygısı ile tasarlanan lüks yaşam alanlarınızın tasarımını destekleyen lüks dış kapılar mükemmel evinizin dekorasyonu hakkında bir ipucu vermektedir. Evinizi ziyarete gelen konuklarınızın daha haneye adımını atmadan önce karşılaştığı ilk yer kapınızdır. Şık ve lüks dış kapınız evinizin etkileyici dekorasyonunu hakkında ilk izlenimleri vermektedir. Peki lüks yaşam alanlarınız en iyi temsil edecek klasik kapı modellerini nasıl seçmelisiniz? İşte tüm detaylar...

Lüks Kapılar ile Şık Yaşam Alanları

Yaşam alanlarınızda tercih edeceğiniz lüks kapı modelleri ile özenle tasarladığınız dekorasyonunuzu destekleyebilirsiniz. Hem evinizin dış kapısı hem de iç kapılarının lüks algısı güdülerek tercih edilmesi tasarımın bütünlüğünü sürdürmek adına doğru bir karar olacaktır. Kapılar medeniyetin simgesi olmak ile birlikte kullanıldığı alanlarda yaşam alanları ile ilgili ilk izlenimi veren karşılama alanlarıdır. Kapının önüne gelen konuk içerisiyle ilgili ilk izlenimini kapı sayesinde oluşturarak fikirlerini oluşturmaktadır.

Güvenlik İçin Lüks Dış Kapılar

Yaşam alanlarınızın güvenliği oldukça önemlidir. Her ne kadar kamera ve alarm güvenlik sistemleri kursanız da güvenilir ve ileri teknoloji ile donatılmış lüks kapılar tercih etmeniz hem mal hem de can güvenliğinizi sağlamak için oldukça önemlidir. Hırsızlara karşı geliştirilmiş ileri teknoloji güvenlik önlemlerinin sağlandığı lüks dış kapılar ile huzur içerisinde uykuya dalabilir ve güvenliğinizi lüks kapınıza bırakabilirsiniz.

Evinizde tercih edeceğiniz lüks kapı modelleri sadece tasarımı ile değil kullanıcısına sunduğu güvenlik özellikleriyle de tercih sebebi olmaktadır. Genellikle anahtar dışında hiçbir maddeyi kabul etmeyen özel kilit sistemi, kilitlendiğinde kesinlikle anahtarı dışında açılmayan kapı sistemi, yanmaz ve darbeye bağlı olarak kırılamaz veya delinemez özel zırhlı lüks kapılar ile güvenliğinizi zirveye çıkartın. Tüm bu güvenlik önlemlerine bağlı olarak yüz tanıma ya da parmak izi tanıma ile açılan güvenlikli kapılarınız ile hem konforu hem de güvenliği üst düzeye çıkartabilirsiniz. Akıllı kapı sistemi ile birlikte alarm hizmetiniz ile birlikte çalışan güvenlikli lüks kapınızı olağan dışı zorlamalara karşı uyarı sistemi ile anında polise bildiri gitmesi olası hırsızlık vakalarının önüne geçecektir. Bu nedenle yaşam alanlarınızda tercih edeceğiniz lüks kapılarınız sadece tasarımının şıklığı ile değil kullanıcısına ve mekâna sunduğu güvenlik önlemiyle de önemlidir.

Klasik İç Kapılar

Dış kapılara ek olarak mekân içerisinde tercih edilecek klasik iç kapılar da genel dekorasyonu içeride desteklemektedir. Dış kapı modellerine ek olarak yaşam alanlarınızın içerisinde genel klasik dekorasyonu destekleyen modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece mükemmel yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Lüks ve klasik dekorasyon kaygısı ile tasarlanan yaşam alanlarında koltuk takımı, yemek odası, yatak odası ve iç dekorasyon konusunda hassas seçimler gerçekleştirilse de kimi zamanlarda kapıların seçiminde özenilmemektedir. Klasik kapıların da genel şık dekorasyona bağlı olarak seçilmesi ile birlikte bütünü destekleyen bir konsept ortaya konulmaktadır.

Klasik kapı modeli seçerken yaşam alanınızda tercih ettiğiniz mobilyaların, tasarımı, rengi, oyma motifleri, varağı gibi detayları dikkate alarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Tercih ettiğiniz kapı modellerinin mobilyalarınız ve iç dekorasyonunuz ile ortak noktaları olması sayesinde uyumlu bir konsept yakalamanızı sağlayacaksınız. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.