Boğa Burcu Kadınları Banyo Dekorasyon

Boğa Burcu Kadınları Banyo Dekorasyon

Boğa burcu kadınları ev dekorasyonu konusunda çok heyecanlıdır. Özellikle banyo dekorasyonları onlar için çok önemli olmakta. Boğa burcu, koç burcunun ateşli enerjisini geride bırakıp daha istikrarlı ve topraklanmış bir enerjiye geçen bir burç olarak bilinmektedir. Boğa burçları düşünüldüğünde akla gelen ilk şeyler hoş olmayabilir, ancak Boğa'nın gerçekten istediği şey tüm formlarda zevk almak ve günlük mutluluğu kolaylıkla elde etmektir. Bu nedenle de evde huzur bulmak için dekorasyona önem verirler.

Peki boğa burcu banyo mobilyaları nasıl olmalıdır? Boğa burçları nasıl dekorasyon sever? Gelin beraber bakalım.

Banyoyu romantik hale getirirler

Boğa, aşk ve güzellik gezegeni Venüs tarafından yönetilir, bu yüzden aşk ve romantizm boğalar için çok önemlidir. Bekarsanız ve hayatınıza bir ortak aramak istiyorsanız, evinizdeki işleri biraz değiştirerek buna yardım edebilirsiniz. Örneğin banyoya 2 kişilik mobilyalar koyarak, evrene aşka hazır olduğunuzun mesajını verebilirsiniz. Ayrıca, gül kuvarsını komodininize ekleyebilir, banyoda bu aksesuarla şık bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Keyif en önemli şeydir

Boğa, 5 duyusuyla yaşamaktadır. Bu nedenle boğa burcunda doğan insanlar doğal zevk arayanlar olarak kabul edilir. Boğa burçlarının zevk aldıkları şeylerin hepsi kalite ile ilgilidir, bu yüzden hayattaki güzel şeylere olan sevgiyi ortaya çıkarmanın harika bir yolu banyodaki aksesuarlar ve mobilyalarda küçük değişiklikler yapmaktır. Bu tip küçük şeyler günlük hayatınızda BÜYÜK bir fark yaratabilir.

Refah çağrısı:

Boğa astrolojide parayla ve maddi eşyalarla yönetilen ikinci evdedir. Her ne kadar boğalar lüksü takdir etse ve sevse de, para harcamak söz konusu olduğunda çok tutumlu ve tutucu olabilirler. Evinizde Feng Shui ilkelerini kullanarak yaşamınıza daha fazla refah getirebilirsiniz. Mor rengi, yeşil bitkileri veya altın rengini kullanarak banyoda daha fazla ferahlık elde etmek mümkün. Banyo mobilyaları seçerken bu detaylar boğa burçlarını mutlu edecektir.

Alanınızı doğal hale getirin:

Çoğu boğa burcu toprağa aittir ve topraklanmış hissetmeleri gerekir. Bunu yapmanın bir yolu, doğayla bağlantı kurmaktır. Örneğin banyo bitkileri bu anlamda boğa burçlarına ciddi anlamda yardımcı olacaktır. Bununla dekora ahşabı dahil ederek de bu gerçekleştirilebilir.

Bir Rutin Yaratın

Boğalar alışkanlıkları severler ve bu nedenle değişime düşkün değillerdir. Boğalar rutin olarak gelişir ve hepimiz hayatlarımızı yolunda tutmaya yardımcı olmak için günlük rutinlere veya ayinlere sahip olmaktan faydalanabiliriz. Örneğin banyoda rutinlere yardımcı olacak bir banyo mobilyası, boğa burcu kadınını ciddi anlamda mutlu edecektir.

Aksesuarlara Dikkat

En iyi döşenmiş banyolarda sık sık pamuk toplarıyla dolu kavanozları görüyoruz. Geleneksel görünüm herkes için tercih değildir ve bazılarımız tuvaletleri dekorasyon alanı olarak saymaz. Ancak, mekanınıza yüksek estetik kazandırmanın en denenmiş ve gerçek püf noktalarından biri, banyo dekorasyonudur. Sabunlarınızı lavabonun yerine bir tabakta saklayın, diş fırçanızı güzel bir bardakta saklayın veya pamuklu çubuklarınızı bir kutuda saklayın. Bize güvenin - bunu yapmak alanınızı anında daha ferah bir hale getirecektir.

Banyonuzu Harika Bir Hale Getirin

Bir banyonun harika bir yer olabileceğini hiç düşündünüz mü? Sadece boğa burçlarına ait banyo örneklerine bir bakın. Banyo, evlerde tadilat ve dekorasyon anlamında aslında en pahalı alanlardan biridir, ikincisi de mutfaklardır. Ancak alanınızı lüks hale getirmek ve keyifli hissetmek için derin bir tadilata ihtiyacınız yok. Bu nedenle sadece boğa burcu taktiklerine dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.