Lüks Banyo Tekstil Ürünlerini Keşfedin

Lüks Banyo Tekstil Ürünlerini Keşfedin

Banyo tekstil ürünlerini keşfedin. Evlerimizde en çok zaman geçirdiğimiz mekanlardan olan banyolarda en çok aradığımız özelikler rahatlık ve temizliktir. Banyolarımızda temizlik ve konforun yanında estetik de ararız. Gözümüze hoş gelen bir banyo özellikle sabah uyandığımızda güne iyi başlamamızı sağlar. Sadece bu nedenle bile banyolarınız çok özenli olmalı. Banyo güne başladığımız ilk mekanlardan olduğu için bizi motive edecek güce sahip olmalı. Bu yüzden de banyolarımızın mobilyalarını ve aksesuarlarını dikkat seçmelisiniz. Lüks bir banyo dekorasyonu sizi hem mutlu edecek hem rahatlatacak hem de konforuyla sizi büyüleyecektir.

Dekore edeceğiniz banyonun büyüklüğü önemlidir. Ferah ve geniş bir banyo hem dekore etmeniz açısından elverişli olacak hem de sizi kendinizi iyi hissettirecektir. Banyo dekorasyonunda ilk dikkati çeken banyo dolaplarıdır. Banyo dolapları büyük ve işlevsel olmalıdır. Çünkü, banyodaki her şeyi rahatça toparlamanıza ve banyonuzun düzenli ve temiz görünmesine yardımcı olur. Banyo dolaplarının en alt gözlerine temizlik ürünlerinizi yerleştirirken, üst raflara ise kozmetik ürünlerini ve kişisel eşyalarınızı yerleştirebilmelisiniz. Yani banyo dolaplarının işlevi gibi kendisi de büyük olmalı. Banyo dolapları genellikle açık renk kullanılır. Yer döşemesiyle uyumlu olması da olan banyo dolabı renginin açık renk olması banyonuzu daha geniş gösterir ve ferahlık hissi verir. Aynı zamanda açık renk mobilya kullanmak temizlik hissini de beraberinde getireceğinden banyolarınızı açık renk mobilyalarla dekore etmenizi öneririz. Koyu renkleri banyolarınızda görmek istiyorsanız da banyolarınız da koyu renk halılar, havlu takımları ve klozet takımları gibi lüks banyo tekstil ürünleri kullanabilirsiniz.

Banyonuzda Lüks Havasını Tekstil Ürünleri İle Estirin

Banyo dekorasyonunuz için lüks banyo dolaplarınızı seçtiniz, aynanız dolaplarınızla birlikte banyonuza yerleştirildi. Küçük cam sehpalarla banyonuza aksesuarlar bile yerleştirdiniz. Banyonuzun lüksünden ödün vermediniz ve artık konforlu banyonuzda vakit geçirmenin tadını çıkaracaksınız. Artık tek eksiğiniz lüks banyo tekstil ürünleri. Banyonuzun görünmez kahramanlarıdır onlar. Kocaman bir dekorasyonun içinde çoğu zaman kaybolup giderler ve dikkatimizi bile çekmezler. Banyo tekstil ürünleri aslında banyolarımız için en gerekli aksesuarlardan. Havlusuz bir banyo düşünemeyiz. Hem sağlığınız hem banyonuzun estetiği hem de konforunuz için lüks banyo tekstil ürünleri gerekliliktir. Sadece ellerimizi yıkadığımız zaman bile bir havluya ihtiyaç duyarız. Duştan çıktığımızda bir bornoz takımına sarınırız. Banyonuzun sıcak bir havaya sahip olmasını istediğimizde bir halıya basmak isteriz. Ayaklarımız ıslak olarak duştan çıkacağımız için ayak havlularımız mutlaka olmalı. Eğer nostalji seviyorsanız ve banyonuzda Retro bir hava estirmek istiyorsanız banyo perdeleri de kullanabilirsiniz. Klozet takımları da lüks banyo tekstil ürünleri arasındadır ve banyonuzda lüks bir hava estirmenin yanında samimi bir aile yuvası hissi ve güven de verir. Aynı zamanda banyonuzda lüks banyo tekstil ürünleri olması temiz bir görünüm de sağlar. Havlu ve bornozlar direkt olarak bedenimizle temas ettiği için temizliği çok önemlidir. Banyolar sıcak ve nemli mekanlar olduğu için banyodaki her şeyin üzerinde bakteri üreyebilir. Bu yüzden banyonuzda kesinlikle bir havalandırma sistemi olmalıdır. Özellikle klozet ile aynı alanda olan banyolarda buna dikkat etmelisiniz. Sıcağı ve nemi seven bakteri ve mikropların rahatlıkla üreyebileceği mekanlar olan banyolarınızda lüks banyo tekstil ürünleri açık raflarda değil, kapalı dolaplarda durmalı ve kesinlikle zaman zaman havalandırılmalı. Çünkü tekstil ürünleri nemli bir ortam olan banyoda açık şekilde durursa mikrop ve bakterilerin yuvası haline gelmeye çok elverişlidir. Bu yüzden banyodaki tekstil ürünlerini sık sık değiştirin ve uzun süre kullanmayın. Mümkünse haftada birkaç kez lük banyo tekstil ürünleri yıkanmalı ya da en azından asılıp havalandırılmalı.

Banyonuzda temiz, sıcak lüks bir hava yaratmak istiyorsanız sınırsız renk ve model seçeneğiyle lüks banyo tekstil ürünleri bu ihtiyacınıza cevap verecektir.

Lüks bir dekorasyona sahip olmasını istediğimiz banyolarımızda neme bağlı olarak rutubet ve küf oluşumu gözlemlenmektedir. Peki şık ve göz alıcı banyolarımızda küf oluşumunu engellemek için neler yapılır?

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.