Lüks Banyo Tasarım ve Dekorasyon Fikirleri

Lüks Banyo Tasarım ve Dekorasyon Fikirleri

Lüks banyoya sahip olup, günün yorgunluğunu burada çıkarmayı, jakuzi içerisinde dinlenmeyi kim istemez ki. Deniz manzaralı bir banyoya sahip olma imkanınız yoksa lüks banyo modelleri ile benzer bir etkiyi çok rahat oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı dekorasyon seçeneklerine sahip olan lüks banyolar, bembeyaz görüntüleri ile insanları adeta kendine hayran bırakıyor. Lüks banyo bataryaları, bunların yanında şıklık ve zarafet kokan aksesuarlar, pahalı taşlar ve bunlardan yansıyan parlak ışıklar ile eşsiz banyolara sahip olabilirsiniz. Binlerce farklı seçenekten, kendinize uygun olanları tercih edebilir, böylece hayalinizdeki lüks banyoda zaman geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olan lüks banyo tasarımları, basit dokunuşlarla siz de yapabilirsiniz. Banyo içinde bulunan fayanslardan, bataryalara varıncaya kadar olan eşyaları değiştirerek, çok etkili sonuçlar alabilirsiniz. Kusursuz banyo ifadesi, kişilere göre değişir ve siz de bu dokunuşlarla kendi kusursuz banyonuzu oluşturabilirsiniz.

Banyonuza uygulayacağınız lüks banyo tasarımlarını seçerken banyonuzun fiziki özelliklerini dikkate alın. Yapacağınız işlemler asla gözünüzü korkutmasın, bunlardan bazıları o kadar kolaydır ki, yapacağı etkiyi görünce keşke daha önce yapsaydım diyeceksiniz. Üzerinde farklı taşların yer aldığı, parlak bir görüntüye sahip lüks banyo setini almak dahi, çok büyük etkiler yapacaktır. Bunların sayısını arttırarak, hayalinizdeki banyoya kavuşabilirsiniz.

Lüks Banyo Modelleri 2019

Lüks banyo modeli, ne kadar göreceli bir kavram. Bu kavramı, kendi zevkinize uygun bir şekilde oluşturabileceğinizi unutmayın. Modelin gösterişli yapısının yanında kullanışlı olmasına da dikkat edin ve lüks banyo tasarımlarından, kendiniz için uygun olan modeli seçin.

Minimalist tarzı seviyorsanız, ahşap ve camın muhteşem uyumundan yararlanabilirsiniz. Tamamen şeffaf ve su lekesi tutmayan bir cam, arkada ise ahşap kaplama, lüks banyo görüntüsünü iliklerinize kadar hissetmenize neden olacak. Aynı zamanda sade bir yapısı da olan bu tasarımı, lüks banyo bataryaları ile süsleyebilir, aşırıya kaçmadan farklı taşlarla bezenmiş aksesuarlar kullanabilirsiniz. Ahşap rengini yansıtacak aydınlatma ve yerlerde kullanılacak ahşap rengi fayanslarla, tüm günün yorgunluğunu burada atabilirsiniz.

Lüks banyo modelleri 2019 arasında olan Japon tasarımlarını tercih edebilir ve sadelik ile doğallığı bir arada kullanabilirsiniz. Şık, sade ve küçük mobilyaların bulunduğu banyoya, ufak detaylar ekleyebilirsiniz. Ahşaba benzer malzemelerden üretilen ve su tutmayan ufak bir halı ile banyonuzun görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Yine benzer özelliklere sahip sade ama şık bir lüks banyo seti tercih edebilir ve banyonuza lükslük duygusunu ekleyebilirsiniz.

Lüks banyo tasarımlarının sayısı oldukça fazladır ve herkes kendi zevkine göre bunları oluşturabilir. Banyoda bulunan mobilyalar, lavabo, aksesuarlar ve diğer unsurların tercihi ile duvarlar ile tavanın renginin uyum içinde olması gerekir.

Lüks Banyo Modeli Fiyatları

Lüks banyo modeli fiyatları, zevkinize ve yapacağınız işlemlere göre değişir. Çok güzel bir banyonuz vardır ve buna ek olarak lüks banyo seti ve bataryası alarak lüks bir hale getirebilirsiniz. Ya da banyonuzu baştan aşağı değiştirir, kendi tarzınızı yansıtan bir duşa kabin seçer, fayans renklerinde maviyi tercih eder ve adeta okyanusun ortasındaymış gibi hissetmenize neden olan bir banyoya sahip olabilirsiniz. Yapacağınız işlemler, lüks banyo modeli fiyatlarının da değişeceği anlamına gelir.

Siyah renkli taşlar, bunların arasındaki gümüş rengindeki metalik aksesuarlar ve beyaz led lambalar ile romantik bir banyonuz olabilir. Buradaki örneklerin çok daha fazlasını sitemizde bulabilir ve kendi bütçenize göre bunlardan istediklerinizi tercih edebilirsiniz. Sipariş verdikten sonra kısa bir süre sonra lük bir banyoya sahip olup, bunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.