Koç Burcuna Göre Yemek Odası Takımı Önerileri

Koç Burcuna Göre Yemek Odası Takımı Önerileri

Klasik yemek odası takımları kullanıcısının zevkine hitap etmek zorunda olduğu kadar, burada ağırlanacak konukların da beğenisini kazanması ümidiyle seçiliyor. Çünkü yemek odaları hem ailemizle hem de konuklarımızla bir araya gelip keyifli vakit geçirdiğimiz en önemli alanlardan biri. Bu nedenle de çok önemseniyor.

Yemek odası takımı seçimlerimizi belirleyen birden fazla değişken var. Yemek odamızın genişliği, evimize hakim olan genel dekorasyon stili, masanın kullanım alanı ölçüsü, sandalyelerin geniş bir oturum alanına sahip olması ilk akla gelen ayrıntılar. Bundan daha fazlasını değerlendirmek ve tam anlamıyla bize özel bir yemek odası takımını dekorasyonumuza kazandırmak ise tamamen kişiliğimize bağlı olarak ortaya çıkıyor. Şahsi zevklerimiz, estetik yargılarımız ve genel itibariyle bütün bir yaşam biçimimiz burada tüm gücüyle etkisini gösteriyor. Kişiliğimizi şekillendiren ya da en azından şekil almasındaki etkenler arasında önemli bir konumu olan burcumuz da bu noktada devreye giriyor. Ateş grubunun baskın ve iddialı temsilcileri olan koç burçları için ise durum, diğer burçlara kıyasla bariz farklılıkları beraberinde getiriyor.

Her konuda olduğu gibi koç burcu, mobilyaları ile de ilk olmayı, en çarpıcı stili oluşturmayı, dikkat çekmeyi ve bir mobilyayı gördüğünde işte bu “koç burcuna özel mobilya” diyebilecek kadar ileri gidebilmeyi önemsiyor. Oldukça iddialı değil mi? Ama bu durum koçlar için son derece sıradan ve alışılmış bir pratik!

Koç Burcuna Özel Yemek Odası Demek İhtişam Demek!

Koç burcu, burçlar kuşağının ilk burcu! Onları temsil eden renk kırmızı ve onlara uygun olan değerli taşlar arasında pırlanta ilk sırada yer alıyor!  Aslında bu kadarı bile koçların ne denli güçlü bir stil anlayışı ile hareket edeceğini anlamamız için yeterli oluyor. Koç burcunun şahsına münhasır özellikleri bile ışıltı ve görkemi akla getiriyor.

Bu nedenle koç burcuna özel yemek odası demek ihtişam demek! Özel tasarımlar, dikkatle yaklaşıldığında farkedilen ve fark edildikçebüyüyendetaylar onlar için vazgeçilmez. Koç burcuna özel yemek odası hem kimsede bulunmamalı hem de başka herkes ona sahip olabilmek için istek ve hayranlıkduymalı!

Yemek odası dizayn ederken gerçekleştirilen hataları yapmamak için, sizler için hazırladığımız blog makalemizi keşfedin.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.