Otel Lobi Mobilyaları ve Lobi Mobilyası Özellikleri

Otel lobi mobilyaları, otellerin giriş kısmında bulunan ve yerleşme aşamasında konukların ziyaret ettikleri alana yerleştirilen mobilyalardır. Konuklar bu alanda kısa süreli konaklama sağlarlar fakat bu alan otelin girişinde bulunduğu için otel kurumsallığını yansıtmak ve konforu daha giriş alanında müşterilere sunmak için iyi bir dekorasyon gerekmektedir.

Ergonomik yapıda ve gösterişli otel lobi mobilyaları ile konuklarınıza konforlu bir alanda olduklarına otele ilk girdikleri anda hissettirebilirsiniz. Otel işletmelerinde müşteri memnuniyeti büyük bir önem barındırır. Bu nedenle gerek otel odası mobilyaları gerekse lobi mobilyaları özenle seçilmelidir. Alanın şartları iyi değerlendirilmeli ve bu alana konukların rahat edeceği ürünler yerleştirilmelidir.

Asortie Mobilya uzun yıllardır şık, konforlu ve ihtişamlı otel lobi mobilyaları üretmektedir. Oteliniz için en iyi seçimleri Asortie Mobilya ile yapabilirsiniz. Otel dekorasyonu bir bütünlük gerektirmektedir. Yalnızca perdeleri seçmek ya da mobilyaları belirlemek yeterli olmuyor. Burada önemli olan tüm detayların bir arada bütünlük oluşturması. Detayların büyük bir kısmını da mobilyalar oluşturduğu için diğer gereklilikleri buna uyumlu şekilde birleştirmek en doğrusu olacaktır.

Otelinizde uzun yıllar kullanabileceğiniz lobi mobilyası ya da otel odası mobilyası satın almak istiyorsanız www.asortie.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. Alanınızı en iyi şekilde kullanacağınız mobilyalarınızı kolayca sipariş edebilirsiniz. Prestijli, kaliteli ve konforundan ödün vermeyen otel lobi mobilyaları Asortie Mobilya’da!

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.