İsmi Kadar Muhteşem Salonlar Dizayn Etmek İçin; İhtişam Klasik Koltuk Takımı
İsmi Kadar Muhteşem Salonlar Dizayn Etmek İçin; İhtişam Klasik Koltuk Takımı

Pentür sanatının en zevkli ve ince örneklerini tasarımında görebileceğiniz klasik koltuk modellerinden İhtişam klasik koltuk takımı, adını taşıyan özellikleriyle salonunuzun baş tacı olacak. Tam anlamıyla göz kamaştıran işlemelere, tasarıma ve renklere sahip olan İhtişam klasik koltuk takımı, klasik zevkleri olanları büyüleyecek.

Lüks koltuk modelleri arasında sayabileceğimiz İhtişam klasik koltuk takımı, bir kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Ressamların özenle çizdiği pentür sanatını hem koltuk hem de berjerlerde görebiliyorsunuz. Altın varaklı işlemelerin büyük bir incelikle tasarlandığı modelde takım olarak kullanabileceğiniz sehpa ise üst kısmı ahşap yerine camdan tasarlanan, klasik ruhu başarıyla yansıtan orta sehpalardan biri olarak göze çarpıyor. Sehpada da kullanılan pentür sanatı salonunuzda şık bir uyum yakalamanıza imkan tanıyor.

İhtişam klasik koltuk takımı ferah ve aydınlık salonlar dizayn etmek isteyenlerin de ilgisini kazanıyor. Açık renk döşeme kumaşı ve altın varakların parlaklığı ile evinizi bir elmas gibi parlatacak olan koltuk modeli, koyu renk duvar kağıtları ve yer döşemeleri ile rahatlıkla kullanılabilir. Klasik aksesuar zevkinize uygun aldığınız parçalarla da bu sezonun ruhunu kolaylıkla yansıtabileceğiniz İhtişam klasik koltuk takımı, misafirlerinize göz zevki yaşatacak modellerden biridir.

Evinize uygun ölçülerde tasarlanabildiği için yaşam alanınızı istediğiniz gibi kontrol etmenize olanak tanıyan klasik koltuk takımı, sadece ihtişamlı görüntüsüyle değil, konforuyla da sizleri büyüleyecek. Rahatlığı salonunuza taşıyan bu model birinci sınıf gürgen ağacından üretildiği için senelerce dayanıklılığını koruyacak. Yıllar geçse bile stilini ve şıklığını konuşturacak olan model ihtişam yaratmak isteyenlerin favori tercihi olacak. Birinci sınıf dokuma kumaşı ve parlaklığını yitirmeyen altın varakları ile göz alan ihtişam koltuk takımı, sizin de salonunuzun havasını değiştirecek ve şıklık katacak.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.