Hisar Sedef Yemek Odası Takımı

Yeni sezonun en yeni tasarımı Hisar yemek odası takımında, açık krem tonları sedef renkler ile kombin ettik. Kahve ve altın tonlar hisar sedef yemek odası takımımıza hayat verdi! Muhteşem el işçiliği ve görkemli tasarımı ile yemek odanıza bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ürünlerimiz talep ettiğiniz ölçülere göre tasarlanabilmektedir. Böylelikle yemek odanızda kullanmak istediğiniz dekorasyonu alan sıkıntısı yaşamadan oluşturabilirsiniz.

Yeni yemek odası takımımız ihtişamı ile göz dolduruyor. Beyaz rengin hakim olduğu ve altın varakların kullanıldığı taban ve ayaklardaki motifler klasik yemek odası takımına zariflik kazandırıyor. Masada 4 ayaklı tasarımın dışında daha ağır ve görkemli iki tabanlı dengeleme sistemi uygulanıyor. Vitrin tasarımı ise diğer ürünler ile tam bir bütünlük oluşturuyor.

Asorite Mobilya Hisar Sedef yemek odası takımı kaliteli malzemeden ödün vermeden üretilir ve aileniz ile uzun yıllar keyifle zaman geçirebilmeniz adına tasarlanır. Konfor, Asorite Mobilya ürünleri için büyük önem taşır. Zarafet ile konforu aynı anda sunan Asortie Mobilya sizlere yaşanabilir muhteşem alanlar oluşturur. Her tarz farklı evler meydana getirir. Asortie Mobilya seri değil kişiye özel üretim gerçekleştirir. Tüm ekip, hayal edilen tasarımların yaşama geçirilmesi adına titizlik ile çalışır.

Hisar Sedef yemek odası takımı doğal tonlardan ve klasikten vazgeçemeyen müşterilerimiz için üretilmiştir. Sarayların görkemini evine taşımak isteyen müşterilerimize yardımcı olmaya daima hazırız. Diğer ürünlerimizi de incelemek için tıklayınız.
Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.