Geleneksel Asortie Sokak Hayvanları Yardımı – Kedi Evi Seferberliği

Geleneksel Asortie Sokak Hayvanları Yardımı – Kedi Evi Seferberliği

Asortie Mobilya olarak sokak hayvanları için 2021 yılının başlangıcında Geleneksel Asortie Sokak Hayvanları Kampanyası kapsamında gerçekleştirdiğimiz 300 adet köpek kulübesi ve toplamda 1 ton kuru mama dağıtımının yanı sıra Nisan 2021 yılı itibariyle İstanbul sokaklarında kedi evi seferberliği başlattık. Asortie Mobilya çalışanları tarafından gönüllülük esasıyla toplumsal farkındalık yaratma amacıyla İstanbul genelinde özellikle kedi nüfusunun yüksek olduğu lokasyonlar belirlenerek şehrin en ucra köşesine kadar 300 adet kedi evi ve 1 ton kuru mama dağıtımı gerçekleştirildi. Son dönemlerde kamuoyunda gündeminde sıklıkla yer eden sokak hayvanlarına karşı gerçekleştirilen şiddet eylemlerine bir cevap niteliğinde olan bu kampanyamızla birlikte, kamuoyunu harekete geçiren bir çalışma başlatmış olduk.  

Asortie Mobilya son yılların gündem maddesi olan sokak hayvanlarına yardım konusunda sessiz kalmadı. Yönetim kurulu başkanı Murat Erat önderliğinde sokak hayvanları için gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projesiyle sokak hayvanlarıyla ilgilenmenin önemini vurgularken hiçbir kurum ya da aracı ile çalışmayan Asortie Mobilya, bünyesinde bulunan gönüllülerden oluşan bir ekip kurarak, sokak hayvanları için gönüllülük esaslı proje başlattı. Tamamı gönüllülerden oluşan kurulan ekip  Asortie Mobilya imzalı yağmur ve soğuk geçirmeyecek şekilde üretilen kedi evlerini şehrin en ücra noktasına kendi elleriyle haftanın belli günlerinde ulaştırırken, mama ve su ihtiyaçlarını da karşılıyor. Özellikle zorlu sokak şartları ile hasta düşen sokak hayvanlarının tedavi masraflarını da karşılayan Asortie Mobilya, farkındalık oluştururken, sokak hayvanlarının yaşantısına da dokunuyor.

Geleneksel Asortie Sokak Hayvanları Yardımı projemizi incelemek ve detaylarını keşfetmek için tıklayabilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.