Asortie Mobilya Yılın En İyi Mobilya Markası Oldu!

Asortie Mobilya Yılın En İyi Mobilya Markası Oldu!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve Asortie Mobilya’nın ana sponsorluğunu üstlendiği “Yılın En İyileri Ödül Töreni” gecesinde Asortie Mobilya “Yılın En İyi Mobilya Markası” ödülüne layık görüldü. Bütün dünyayı etkileyen Pandemi önlemleri gölgesinde gerçekleşen ödül töreninde, “Yılın En İyi Mobilya Markası” ödülüne layık görülen marka adına ödülü alan Yönetim Kurulu Üyesi Gafur Yılmaz, yıl boyunca yaptıkları yatırım ve çalışmaların karşılığını bu ödülle birlikte almanın haklı gururunu yaşadıklarını aktardı.

Asortie Mobilya, mobilya sektöründeki yarım asrı deviren deneyimiyle kaliteden ve özenden ödün vermeden çalışmalarının sürdürmesinin yanında “Yılın En İyi Mobilya Markası” ödülüne layık görüldü. Bu yıl Asortie Mobilya ana sponsorluğunda dördüncüsü düzenlenen “Yılın En İyileri Ödül Töreni” gecesinde, “Yılın En İyi Mobilya Markası” ödülüne layık görülen Asortie Mobilya adına ödülü sektörde 50 yıllık deneyime sahip Yönetim Kurulu Üyesi Gafur Yılmaz aldı. Ödül töreninde konuşan deneyimli mobilya duayeni, Pandemi zorluklarına rağmen yıl boyunca istikrarlı şekilde devam ettirdikleri başarı grafiğini bu ödülle birlikte taçlandırmanın haklı gururunu yaşadıklarını aktardı. Bütün dünyayı etkileyen Pandemi şartlarına rağmen ara vermeden gerçekleştirdikleri yatırım ve çalışmalarla bu ödüle layık görülen Asortie Mobilya adına konuşma gerçekleştiren Yönetim Kurulu Üyesi Gafur Yılmaz; “Asortie Mobilya olarak yaptığımız ihracatla Türk ürünlerinin kalitesini bütün dünyaya gösterdik. Gelecek yıllarda da üretime hız kesmeden devam edeceğiz. Tescilli bir dünya markası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Yarım asrı deviren deneyimi ve ilgili personeliyle İstanbul Masko Mobilya Kentindeki showroomunda hizmet vermeye devam eden Asortie Mobilya, geçmiş yıllarda ünlü İtalyan mimar Anacletto Mariani ile çalışarak, klasik mobilya ve avangart mobilya tasarımıyla sıklıkla kendinden söz ettiriyordu. Dünyanın 48 ülkesine el işçiliğinin eseri Türk mobilyalarını ihraç eden Asortie Mobilya’nın gelecek yıllardaki planları arasında ihracat yaptığı ülke sayısını 100’e çıkararak, sektördeki liderliğini sürdürmek bulunuyor.

Ödül Töreni Videomuzu buradan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=ibAoWo5p8pE

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.