Klasik Berjer Modelleri

Klasik berjer modelleri ile siz de evinize şık bir dokunuş katın. Berjer, sıkça duyduğumuz ancak bir o kadar da yanlış kullandığımız mobilyadır.

Adından da anlaşılacağı üzere berjer, Fransız kökenli bir mobilyadır. Berjerlerin ilk örnekleri Fransa’da  XV. Louis zamanında görülmüştür. Zamanla çeşitli değişimlere uğramış ancak günümüze kadar her daim beğeni ile kullanılmıştır.

Berjer sıklıkla tekli koltukla karıştırılır. Ancak tekli koltuklar oturma grubunun içerisinde bulunur ve genellikle aynı kumaştan üretilir. Bu koltuklarda amaç farklı bir köşe yaratmak değil oturma odasının geneline uygun olarak yeni oturma alanı oluşturmaktır. Ancak berjer takımları, tamamı ile ayrı bir takım olarak değerlendirilir, evde farklı bir ortam yaratır. Ayrıca berjerler ikili ya da tekli olarak kullanılabilmektedir. Bu tamamen kişinin zevkine bağlı bulunmaktadır.

Tek bir parça ile evinizde bambaşka bir köşe yaratmak istiyorsanız, dekorasyonunuzda berjerlere de yer açmalısınız. Berjerler genellikle oturma odasının bir ürünü gibi algılansa da aslında evin pek çok bölümünde kullanılabilen mobilyalardır. Salonunuzda camın önüne yerleştirip kahve eşliğinde manzaranın tadını çıkarabilir, yatak odasında uyumadan önce kitap okuyacağınız bir köşe oluşturabilir ya da bebek odanızda bebeğinizin mışıl mışıl uyuyuşunu seyredebilirsiniz.

Lüks mobilya denilince akla ilk gelen isim olan Asortie Mobilya, tüm mobilya üretiminde gösterdiği incelik ve kaliteyi berjer takımları için de sergiliyor. Zarafet ve ihtişamı bir arada bulunduran berjer takımları isteğe göre iki koltuk ve bir fiskos sehpadan oluşuyor. Birbirinden farklı model seçenekleriyle ihtişamlı ya da zarif tasarımlardan zevkinize uyanı seçin evinize güzellik katın. Ergonomik tasarımı ile kullanıcıya konforlu bir oturum sağlayan klasik berjer modelleri birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmiştir. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.