Çocuk Odası Mobilyalarıyla Çocuğunuza Huzurlu Alanlar Yaratın

Çocuk odası dekorasyonlarında mobilya seçimi hem çocuğun güvenliği hem de odanın şıklığı açısından önemlidir. Evin diğer bölümleriyle uyumlu, huzurlu ve şık bir çocuk odası dekorasyonu için klasik çocuk mobilyalarına bakabilir, işlevselliği ön planda ürünleri tercih edebilirsiniz.

Yalnızca estetik açıdan göze hoş gelen mobilyaları değil, güvenlik ve işlevsellik açısından da sizi tatmin edecek klasik mobilyaları bulabileceğiniz ürünler sayesinde hayalinizdeki çocuk odasını dekore edebilirsiniz. Normal bir odaya göre çok daha hızlı kirlenebilen çocuk odalarında leke tutmayan mobilyaların öncelikli tercihiniz olacağını da unutmamalısınız.

Daha çok soft renklerin tercih edildiği çocuk odası mobilyaları, mavi, beyaz ve pembe ağırlıklı dekore edilir. Çocukların gözünü yormamak için seçilen soft renkler, farklı aksesuarların ve oyuncakların dekorasyonda kullanılmasına da olanak tanır. Çocuk odası mobilyalarında mümkün olduğu kadar sivri uçlu köşeler kullanılmaz ve kesimler genellikle yumuşak hatlara sahiptir. Oval çizgilere sahip bu mobilyalarda dayanıklılık da üst düzeydedir. Böylece herhangi bir kırılma, çizilme, kopma gibi durumlar görülmez.

Çocuk Odası Mobilyalarında İşlevsellik ve Güvenlik Ön Planda

Klasik çocuk odası mobilyası seneler geçse bile modası geçmeyen tasarımlara sahip olduğu için size zamansız bir stil sunacak ve ev dekorasyonunda kolaylık sağlayacaktır. Evinizdeki diğer klasik mobilyalarla da bütünlüğü yakalayacak olan klasik çocuk odası takımları, zehirli kimyasal maddeler içermeden üretilir. Özenle seçilen mobilya boyası ve kesimi sayesinde çocuğun güvenliğini düşünen bu ürünlerin sivri bir kenarı ve düşme tehlikesi de yoktur.

Genellikle yumuşak, yuvarlak kulplara sahip olan dolaplar, çocuk odalarının vazgeçilmezidir. Geniş dolaplar almaktan çekinmemeli ve senelerce kullanabileceğiniz, çocuğunuz büyüdükçe yeni eşyalarını sığdurabileceğiniz dolapları tercih etmelisiniz. Büyüyüp yatak olan çocuk beşikleri ve çocuk ranzaları da çocuk odası takımlarının en işlevsel parçaları arasındadır. Özellikle yerden tasarruf etmek isteyen aileler daha geniş ve ferah odalar dekore etmek için ranza tercih edebilir.

Birden çok çocuğun aynı odayı paylaşması gereken durumunda kurtarıcı olan ranzalar hem tek bir odada çocuklarınıza farklı yaşam alanları yaratabileceğiniz hem de güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bu nedenle klasik çocuk odası ranzaları klasik mobilyaların en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.