Butik Otellerinizde Olması Gereken Otel Mobilyaları

Butik Otellerinizde Olması Gereken Otel Mobilyaları

Otel tasarımları, hem otel sahipleri tarafından hem de bu otellerde konaklayacak misafirler nezdinde üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir konu. Zira otel tasarımları zannedildiğinden daha fazla önemseniyor. Önemsenmeli de! Çünkü hepimizin yolu bir şekilde otellerden geçiyor. Bu nedenle hem kaliteyi, konforu bir arada bulmak hem de başımızı çevirdiğimiz her yerde estetik anlayışımızı besleyen mobilyalarla karşılaşmak istiyoruz. Çoğumuz da çoğu zaman bu beklentilerimize karşılık veren aynı otelde kalmayı seçiyoruz.

Özellikle de son dönemde sayıları her geçen gün artan butik otelleri tercih ediyoruz. Kimi zaman iş hayatının zorunlu gereklerini yerine getirmek üzere bir seyahate çıkıyor, kimi zaman ailemizle birlikte hayattan bir mola isteyip yola koyuluyoruz. Dolayısıyla da evimizden ayrılınca adım attığımız geçici evlerimizin tasarımlarını ister istemez önemsiyoruz.

Konuklar açısından beklentiler çeşitleniyor. Ve beklentilerin deyim yerindeyse ardı arkası kolay kolay kesilmiyor. Buna bir de rekabet koşullarının eklendiğini düşünürsek işler otel sahipleri için işler biraz daha zorlaşıyor.

Butik Otelinizi Vazgeçilmez Kılan Otel Mobilyaları

Peki, butik otellerinizin olmazsa olmaz mobilyaları neler? Butik otel mobilyaları seçilirken nelere dikkat edilmeli? Otel mobilyaları nasıl bir stil anlayışı ile dekore edilmeli? Klasik otel mobilyaları hangi durumlarda daha gösterişli hale getirili? Modern otel mobilyaları hangi kriterler gözönünde bulundurularak tercih edilmelidir?

Sorular da yanıtlar gibi çeşitleniyor. Doğru otel mobilyaları seçimi için yalnızca biraz özenli davranmak gerekiyor.

Butik otelinizin çekici ve vazgeçilmez kılmanın yolu doğru mobilyaları seçmekten geçiyor.

Siz Seçiminizi Yapın Gerisini Asortie’ye Bırakın!

Klasik otel mobilyaları mı yoksa modern otel mobilyaları mı? Kararsız kalıyorsanız endişelenmeyin!

Asortie Mobilya alanında ekol olmuş isminin verdiği güven ve yıllara dayanan tecrübesiyle klasik, modern ve avangard çizgileri benzersiz bir ustalıkla bir araya getiriyor. Size de yalnızca seçiminizi yapmak düşüyor. Hangi dekorasyon anlayışını benimserseniz benimseyin, emin olun Asortie’de aradığınızı bulabilirsiniz!

Asotie Mobilya ile Otelinize Prestij Katın

Otel deyince akla ilk gelen alanlar otel odaları oluyor. En çok da otel odalarının dekorasyonu dikkat çekiyor. Ama ilk adımı, karşılaşmanın ilk durağını unutmamak gerekiyor.

Lobiler, otellerin girişinde yer alan ve ilk intibanın belirlendiği özel alanlar olarak öne çıkıyor. Asortie Mobilya ile otelinize prestij katmaya lobilerden başlayabilirsiniz. Lobide, otelinizin konseptini öne çıkaran otel mobilyaları ile klasik ve modern tarzın en gösterişli çizgilerine Asortie Mobilya sayesinde sahip olabilirsiniz.

Modern ve Dinamik Otel Odaları

Modern ve dinamik bir otel odası oluşturmak istiyorsanız, Asortie’nin Caprice Otel Odası tam size göre. Şıklığın, konfor ve sadeliğin arasında adeta ipek bir şal dokunuşuyla hissedildiği bu otel odası, konsepitinze canlılık katacak.

Klasik Tarzın Baş Döndüren Etkisi

Otel tasarımları için klasik tarzın baş döndürücü etkisinde kopamıyorsanız, Asortie’nin Ekselans Otel Odası aklınızı başınızdan alacak.Butik otellerin vazgeçilmezleri arasında yer alan büyük ve görkemli yatak başlıkları da bu otel odası içerisinde dikkat çekiyor.Siz de zirvenin yıllardır değişmeyen ayrıcalıklı ismi Asortie Mobilya’nın otelinize kimlik kazandıracak, mobilyalarına sahip olmak isterseniz, vakit kaybetmeden otel mobilyalarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Dekorasyonun Olmazsa Olmazları

Otel tasarımları, otel mobilyaları ile beraber kullanılacak aksesuarlara da dikkat çekiyor. Başarılı bir konsept, uygun aksesuarlarla kendini gösteriyor. Butik otellerde duvar kağıtlarından, koltukların döşemelerine kadar desen kullanımından çekinmeyin.Desenli abajurlar, dekoratif biblolar, yatak başlığı üzerinde tüm heybetleriyle yükselen göz kamaştırıcı tablolar, otel odası dekorasyonunun olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.