Boğa Burcu Kadınlarının Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Boğa Burcu Kadınlarının Mutfak Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Gezegenlerin kişiliğimizi belirlediğini biliyoruz. Kişiliğimiz de zevklerimizi belirliyor. O halde neden dekorasyonu burçlarımıza göre yapmayalım? İşe boğa burcuyla başlamaya ne dersiniz? Bu yazıda boğa burcu kadınını ele alacağız. Mutfak daha çok kadınların vakit geçirdiği ve patronu oldukları bir alan olduğu için ve boğa burcu kadınının özelliklerinden yola çıkarak, onun en çok vakit geçirdiği alan ile ilgili tasarımlardan bahsedeceğiz. Yani konumuz boğa burcu kadınının mutfak dekorasyonu. Önce boğa burcu kadınlarının özelliklerine bakalım.

Boğa Kadını ve Lüks Dekorasyon

Boğa kadınları pratik, başarılı, sakin ve hırslıdırlar. Mağrur ve sessiz olmalarıyla dikkat çekerler. Hem duygusal hem realisttirler. Alışkanlıklarına çok bağlı olan boğa kadınları, otoriter yapıları yüzünden yaşam alanlarında düzenlerinin bozulmasını istemezler. Bu düzen arayışı sağlamcılık ve güvende olmayı istemekle de paraleldir. Boğa kadınlarının yaşam alanları düzenli ve sıcak bir yuva olmalıdır. Eğer güven hissini alamazsa hırslı boğa kadını yaşam alanını güvenli bir yuvaya çevirir. Sabırlı yapıları sayesinde yaptığı hiçbir işi yarım bırakmaz. Yuva yaratma meyili sebebiyle evine özellikle evinin mutfağına çok düşkündür. Hayat standardının yüksek olması boğa burcu kadını için çok önemlidir. Risk almayı sevmediği için sağlam seçimler yapacağından ötürü daima kaliteyi tercih eder. Sanatsal zevkleri oldukça gelişmiş olduğu için dekorasyonda çok becerikli ve zevk sahibidirler. Boğa burcu kadınlarının en önemli özellikleri çok iyi yemek yapmalarıdır. Bu özelliğinin yanında boğa kadınları rahatlarına düşkün olmaları ile pratik ve konforlu bir mutfak onlar için şarttır.  Güçlü bir estetik algıları bulunan boğa burcu kadınları lüksü de çok severler. Eğitim alarak öğrenmekten çok kendi deneyimlerine güvendiği için mutfakta kendi bildiğini okuyacaktır. Yani evde bulunduğu sürenin çoğunu mutfakta geçiren boğa burcu kadını için lüks mutfaklar idealdir.

Boğa Kadınının Mutfak Dekorasyonu

Mutfak boğa kadınlarının kırmızı çizgisidir ve mutfakta konfor ile estetiğe bayılırlar. Dolayısıyla boğa kadınlarına en uygun dekorasyon klasik mutfak mobilyaları ile yaratılır. Boğalar için en ideal klasik mutfak mobilyaları Asortie Mobil’ya bünyesinde bulunabilir. Boğalar ihtişam ve lüksü sevdikleri için oymalı, işlemeli ahşap mutfak dolaplarını tercih edeceklerdir. Özellikle orta tezgahlı klasik mutfak mobilyaları boğalara hitap edecektir. Rahatına düşkün olan boğa kadını açık mutfakları sever. Yemek yapmak kadar yemek yemeyi de severler. İştahları her zaman iyidir. Açık mutfaklarda yemek masalarının bulunması boğa burcu kadınlarına pratiklik kazandıracağı için yemek masası mutfakta olmalıdır. Düzen sevdiği için geniş dolaplı lüks mutfaklar tercihidir. Boğa kadınlarının lüks ve konfor düşkünlüğü onları geniş ve ferah mutfakları seçmeye iter. Boğa burcu toprak grubundan oldukları için doğal renkleri severler. Mutfaklarında yeşil, kahverengi, bej ve toprak renkleri ağırlıklı olacaktır. Renk seçimlerinden de anlaşılacağı gibi boğa kadınının en sevdiği malzeme ahşaptır. Yaşam alanlarının her yerinde ahşabın sıcaklığını arayan boğa kadınları mutfaklarında da ahşap malzemeyi bol bol görmek isterler. Doğal renkler ve doğal malzemeler onu cezbettiği için klasik mutfak mobilyaları deri sandalyelerden ya da puflardan oluşur. Yine doğallıktan hoşlandıkları için aydınlatma tercihleri lüks, klasik ama doğaya yakın olacaktır. Bu yüzden mutfak aydınlatmalarında sarı ışık tercih ederler.   

Boğa burcu kadını alıngandır. Anaç yapısı dolayısı ile evine çok önem verdiğinden, ona ev dekorasyonu ile ilgili eleştirilerinizi oldukça yumuşak yapmalısınız. Hediye almaktan çok hoşlanan boğa kadınının zamanının çoğu mutfakta geçtiği için ona alacağınız mutfak aletleri ya da mutfakla ilgili herhangi bir eşyaya bayılacaktır.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.