Klasik Zevkinize Uygun Yatak Odası Takımı Seçimi

Yatak odası takımı seçimi ev dekorasyonunda en özenli davranılması gereken alanlardan biridir. Gün içerisindeki vaktin çoğunu geçirdiğiniz yatak odaları, zevkinize ve gösterişli evinize de yakışır olmalıdır.

Asortie Mobilya birbirinden şık ve ihtişamlı yatak odası modelleri ile evlerin en özel alanlarını da dekore ediyor. Klasik modellerden şaşmayanlar için tasarlanan Bianca, Miami, Artemis, Barcelona gibi yatak odası takımları sadece gösterişi değil, konforu da beraberinde bulacağınız modeller arasında.

Yatak Odası Dekorasyonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evinizde içinize sinen bir yatak odası dekorasyonu yaptığınız zaman rahat ve huzurlu bir uyku almanın yanı sıra güne çok daha mutlu başladığınızı hissedeceksiniz. Günün yorgunluğunu atacağınız mobilyaları seçerken özellikle şu hususlara dikkat etmelisiniz;

  • Odanın genişliği ve şekli
  • Aksesuarların mobilyalar ile uyumu
  • Perde ve halı renklerinin mobilyalar ile uyumu

Asortie Mobilya’nın klasik yatak odası modellerinden birini tercih edecekseniz aksesuarlarınızı vintage ürünler içerisinden seçebilir, halı ve perde tercihinizi de klasik modellerden yana kullanabilirsiniz. Yatak odanıza gösteriş katacak ve mobilyalar ile uyumu yakalayacak avize modellerine de Asortie Mobilya içerisinden bakabilir, klasik kapılarla odanın bütünlüğünü yakalayabilirsiniz.

Fonksiyonellik ve güvenilirlik bir yatak odası takımında aranan en önemli özellikler olurken estetik özellikleri de göz ardı etmemek gerekiyor. Tüm bu özellikleri klasik modellerinde toplamayı başaran Asortie Mobilya, ihtişamın kapılarını sizler için açıyor.

Klasik Yatak Odası Takımları İçin Tercihiniz Asortie Mobilya

Yatak odası takımı seçimleriniz için tercih edebileceğiniz Asortie Mobilya, sağlamlığı ile sizlere şık ve dayanıklı modeller sunuyor. Zengin yatak başlığı seçenekleri ve eskimeyecek mükemmellikteki kumaşları ile yıllarca evinizdeki en özel yeri alacak olan bu mobilyalar konsept yatak odası tercihlerininin de vazgeçilmezi oluyor.

Hiçbir zaman eskimeyen ve değerini kaybetmeyen modeller sayesinde evinizde yıllarca kullanabileceğiniz klasik modeller, ihtişamınıza yakışacak konforuyla da sizleri büyülüyor. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.