Boğa Burçlarının Ev Dekorasyonuna Uygun Kapı Seçimi

Boğa Burçlarının Ev Dekorasyonuna Uygun Kapı Seçimi

Boğa burcu kapı seçimi yaparken, burcunun sağladığı avantajlar ve dezavantajların etkisine tamamıyla kapılır. Bu, insan olmanın getirisi olarak her burç için geçerlidir diye düşünebilirsiniz. Bu mantık doğru olsa da boğaların her şeyi en uç noktasına kadar yaşayıp, duygularının tamamını doyurma istekleri, onların bu süreci daha keskin geçirmesine neden olur. Genel olarak her insan burcunun özelliklerinin etkisiyle hareket eder. Kimilerinde bu etkiler daha güçlü bir tesir oranıyla kendilerini gösterirken, kimilerinde daha zayıf etkiler meydana gelir. Ama öyle ya da böyle bir etkiden her zaman bahsedilir.

Boğa Burcuna Mensup İnsanlar Zor Beğenirler

Dekorasyona uygun kapı seçimi farklı zamanlarda hepimizin yerine getirmesi gereken sorumluluklardan biri. Yapılması planlanan tadilatlar, yenilenen evler ya da yeni alınan evlerde bu başlığı gündeme almak zorunda kalıyoruz. Bazı burçlar farklı alanlarda diğer burçlarla kıyaslandıklarında daha şanslı ya da şanssız olarak görülebilir. Boğa burcunun genellikle şanslı bir burç olduğunu söylemek mümkün. Hele ki dekorasyon söz konusu olduğunda bu şans deyim yerindeyse tavan yapar. Bir kere boğalar, herhangi bir meseleye odaklanmak isterlerse bunu kolaylıkla yaparlar. Dikkatlerini tam anlamıyla toparlayıp, dış uyaranlardan etkilenmeden dekorasyon yapmaya konsantre olurlar. Bu nedenle boğa burcu mobilya seçimi yaparken bu sürecin sonuna ferahlıkla ulaşır. Dikkatlerini toplama konusunda şanslı olmalarıyla öne çıksalar da bazı olumsuz durumlar bu süreçte karşılarına bir takım engeller çıkartır. Bu durumların başında boğaların zor beğenen burçlardan biri olması gelir.

Ayrıca boğalar hem genel seçimlerinde hem de detaylara şekil veren özel seçimlerinde son derece titizlerdir. Bu yapılarıyla evlerin dekorasyonu için ayrılan zaman dilimi içerisinde özel bir yeri olan dekorasyona uygun kapı seçimi süresince dikkatli davranırlar. Klasik kapı seçimi ile yaşam alanlarının kazanacağı şık ve kalıcı stilin değerinin farkında olduklarından birbirinden farklı kıstasların tamamının bir aradalığını önemserler.

Boğalar İçin Lüks Kapı Seçimi

Boğalar en büyüğünden en küçüğüne sahip olacakları her mobilya, her aksesuar kısacası her ürün seçimi ve alımı sürecinde heyecanlıdırlar. Sahip olmayı severler. Maddeci bir yapıları olduğundan gösteriş ve lükse de düşkündürler.

Klasik ve lüks kapı seçimi gerçekleştirmeleri için boğalar da herkesin dikkat ettiği belli başlı ayrıntılara dikkat ederler. Kaliteli üretim malzemesi, renk, kullanım rahatlığı, model, kapının üzerinde ya da etrafında öne çıkan motifler, işlemeler gibi! Onları farklı kılan ise daha derin isteklerinde gizlidir.

Boğalar dekorasyona uygun kapı seçimi yaparken öncelikle hiç kimsede olmayan özgün tasarımları keşfetmek isterler. Biricik ürünlerin yegane sahibi olarak yaşam alanlarında kendilerini daha da özel hissederler.

Rengiyle, boyasıyla, cilasıyla seçtikleri klasik kapı modelinin özel alanlarına ışıltı katan parlak bir tasarım olup olmadığına da bakarak, en çarpıcı en ışıltılı olanı tercih ederler.

Aynı zamanda geniş ve ferah yapısıyla öne çıkan mekanlarda yaşamayı tercih ettiklerinden, evlerinin genişliği ile doğru orantılı olarak büyük ve heybetli kapıların sağladığı dekoratif katkıları evlerine kazandırmak isterler. Özellikle salon kapılarında ya da salonla yemek odasını ayıran orta kısımlarda çift kanatlı işlemeli ve ihtişamlı kapıların bulunmasına özen gösterirler.

Buna karşı, evin genel atmosferinde bir denge oluşturmak üzere, klasik kapı seçimi yaparken salon kapısı dışındaki kapılarda daha az işlemenin bulunduğu avangard tasarımlara yönelirler. Tuvalet ve banyo kapıları ise iyiden iyiye sadelikleriyle göze çarpar hale gelirken yine de evin canlılığına yakışır biçimde, zarif ve dikkat çekici görünürler. Küçük camlı kapı modelleri boğaların evlerinde sık sık banyo ve tuvalet kapılarında görünürler.

Klasik bir yaşam alanı oluşturmak isteyen kullanıcılara özel hazırladığımız klasik kapı önerileri makalemizi şimdi keşfedin.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.