Şık ve Kullanışlı Klasik TV Ünitesi Seçimi

Şık ve Kullanışlı Klasik TV Ünitesi Seçimi

Televizyon üniteleri salonlarda en çok dikkat edilen ve göz alan mobilyalardandır. Salonlarda koltukların yapısı genellikle televizyona dönük bir şekilde dizayn edilmektedir. Bu nedenle oturma pozisyonları gereği, salonda oturan misafirleriniz ve koltuğu kullanan aile bireyleri direkt olarak tv ünitesini görmektedir. Detaylı ahşap işçilikleri ile göz alan klasik tv üniteleri, misafirlerinizin ilgi odağı olacaktır. Peki doğru klasik tv ünitesi seçimi nasıl gerçekleştirilir?

TV üniteleri aslında duvar üniteleri olarak ta kullanılmaktadır. Ancak hem duvar hemde tv ünitesi olarak kullanılabilen modeller de mevcuttur. Televizyonunuzu koyacağınız bir sehpa veya duvara monte edeceğiniz bir alanın altına yerleştireceğiniz ünite salonunuza şıklık katacaktır. Onlarca farklı modelde ve işlevde klasik tv ünitesi bulunmaktadır.

Ahşap Oymalı TV Ünitesi

Onlarca farklı televizyon ünitesinden ahşap tv oymalı tv üniteleri klasik ahşap oymalı mobilya tercih edenlerin vazgeçilmezi olacaktır. Ahşap oyma motiflerinde altın varak kullanılan klasik tv üniteleri salonunuza şıklık katacak. Yaşam alanlarında ahşap oymalı koltuk ve yemek takımı kullanan kullanıcılar, mobilya takımları ile uyumlu ahşap oyma modelli tv ünitesi modellerini tercih edecektir. Bu tercihin sebebi, yaşam alanlarında bir bütün ve uyumun sağlanmasını amaçlamaktır.

Kitaplıklı TV Ünitesi

Kitaplıklı klasik tv üniteleri de son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Hem kitaplık, hemde tv ünitesi olarak kullanacağınız bu modeller işlevselliği ve şık görüntüsü bakımından kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Özellikle kitap okumayı seven kişilerin tercih ettiği kitaplıklı tv ünitesi modelleri, işlevselliğinin yanında salonlarda şık bir hava oluşumunu destekliyor. Kitaplıklı televizyon üniteleri iki farklı işlevi ile şık bir hava sağlarken kullanışlılığı açısından da yarar sağlamaktadır.

Çekmeceli ve Dolaplı TV ünitesi

Çekmeceli ve dolaplı tv ünitesi modellerinde daha çok televizyon sehpası ve atlında dolap olan modelleri mevcuttur. Dolaplı tv üniteleri şıklığının yanında işlevselliği açısından da yarar sağlamaktadır. Dolaplı tv ünitesi kullanarak, saklamak ancak hızlı erişmek istediğiniz eşyaları bu bölmelere yerleştirebilirsiniz. Ünitenin kapaklı yapısı sayesinde, salonunuz ve üniteniz derli toplu bir görünümü destekleyecektir. Çekmeceli ve dolaplı televizyon üniteleri ahşap oyma desenler, altın varak veya gümüş varak ile cilalanarak şıklığına şıklık katılmaktadır.

Klasik TV Ünitenizi Salonunuza Göre Seçmelisiniz

Klasik tv ünitesi modelini salonunuzun tarzına ve büyüklüğüne göre seçmeniz gerekmektedir. Klasik ahşap oymaların ve altın varağın kullanıldığı salon mobilyalarına uyum sağlaması açısından, seçeceğiniz tv ünitesinin de bu tarzda olması önem kazanmaktadır.

Salonunuzun boyutuna göre tv ünitenizi seçmeniz yararlı olacaktır. Büyük duvar ve salona sahip değilseniz daha küçük tv ünitesi modelleri seçmeniz gerekmektedir. Boyut salonunun ölçülerine göre seçilmelidir. Küçük bir salonda tam boy televizyon veya duvar ünitesi, salonu boğacak ve gereksiz yer kaplayacaktır.

Özel Ölçülerde TV Ünitesi

Klasik televizyon ünitesi seçiminizi gerçekleştirirken salonunuzun büyüklüğüne göre karar vermeniz yararınıza olacaktır. Ancak yaşam alanınıza uyum sağlaması ve hayallerinizdeki gibi bir televizyon ünitesine sahip olmak isterseniz, istediğiniz ölçü ve renge göre klasik televizyon ve duvar üniteniz imal edilmektedir.

Televizyon veya duvar üniteleri bir salonda olmazsa olmaz mobilya modellerindendir. Salonunuza ihtişam katacak televizyon ünitesi modellerini mağazamıza gelerek veya web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürün hakkında bilgi almak için, beğendiğiniz ürün sayfasında bulunan ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Satış danışmanlarımız en kısa sürede sizlere dönüş gerçekleştirerek, beğendiğiniz klasik tv ve duvar üniteniz hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtlayacaktır. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.