Avangard Otel Mobilyalarının Otel Konseptlerinde Kullanımı

Avangard Otel Mobilyalarının Otel Konseptlerinde Kullanımı

Avangarde mobilya tarihi imajlarla günümüzün naif çizgilerinin buluştuğu, özenle seçilmiş ve tasarlanmış desenlerle bütünleşmiş, yenilikçi bir mobilya türüdür. Özellikle evlerde boy gösteren bu mobilyalar, kimi zaman ofislerde kimi zaman da otellerde karşımıza çıkabiliyor. Ancak yeni neslin vazgeçilmez tercihleri arasında kuşku duymadan baş sıraya geçen avangarde mobilyalar, otel gibi genel geçer çoğunluğu kabul eden mekanlarda da mutluğu sağlıyor. Avangard mobilya modelleri kendi içerisinde barındırdığı hem retro doku hem de geleceğe farklı bir bakış açısı oluşturan çizgileriyle son derece modern, şık ve yüksek rahatlık kalitesi sunmaktadırlar. Kumaşlarında ve ahşap kısmında bulundurduğu tarihin her dönemine ışık tutabilecek olan motifleri sayesinde nesil ayırt etmeksizin her dönemin sevgisini kazanıyor.

Avangarde mobilyalar yakın geçmişte ev konseptleri oluşturulurken ilk akla gelen mobilya türleri oluyordu. Sadece ev içlerinde boy gösterebilen bu mobilyalar zamanın ilerlemesi ve şartların değişmesi ile ev dışına da çıktı. Ev konsepti peşine ofislerde görmeye başladığımız bu gösterişli mobilyalar karakteristik birçok imajı içinde barındırması sonucu daha fazla alanda gözükmeye başladı. Gerek malzeme gerekse tasarımsal çizgileri sayesinde hem modern hem de klasik mimariler içinde uyumlu olan bu mobilyalar zamanla otel konsepti içerisinde de kendini beğeniye sundu. Özel çalışmalar sonucu oluşturulan bu konseptler avangard otel mobilyaları ile birleşince ortaya tadına doyulmaz tasarımsal çalışmalar çıktı. Otelin giriş lobisinde oda içindeki mobilyalara kadar hemen hemen ihtiyaç duyulan her yerde karşımıza çıkan bu mobilyalar gelen müşterilerin rahat edebileceği şekilde konumlandırılıyor.

Müşteri rahatı düşünülerek oluşturulan konseptlerde önem verilen karmaşadan uzak, şık ama bir o kadar huzurlu ortam oluşturma amaçlı dekorasyonlar odak noktası oluyor. Gösterişli ama zarif dekorasyon benimsenerek oluşturulan otel konsepti sayesinde müşterilerin gözü yorulmuyor ve istediği yorgunluktan arınma ortamı oluşmuş oluyor. Avangarde otel mobilyası ile birlikte oluşturulan gösterişli ve uyumlu mekan içi dekorasyonlarında mobilyaların sağladığı samimi bir ortam kurgulamak mümkün oluyor. Kurgulanan bu ortam sayesinde sürekli değişen müşteri zevki ve ihtiyaçları da her müşteri için özel olarak karşılanmış oluyor.

Avangarde mobilya modelleri sayesinde birçok farklı otel konsepti de oluşturulabiliyor. Tek bir tarz gibi görünen avangarde mobilyalar içinde farklı modeller barındırıyor. Bazen daha klasik olabilen bu mobilyalar bazen de çok daha sportif oluyor. Her isteğe göre ayrı şekil alan bu mobilyalar özel olarak üretilebiliyor. Özellikle oteller de tek bir motif modeli üzerinden oluşturulan otel konsepti için hayat kurtaran özel üretim mobilyalar usta ellerde ahşabın oyulması ile hayat buluyor. Sağlıklı ve uzun ömürlü olması gereken bu mobilyalar çok kolay yanmamalı, zede görmemeli. Deforme olma süresi uzun olması gereken otel mobilyalarının dış görüntüsünün gösterişli olması kadar iç iskeletinin sağlam olması da gerekiyor. Bu sayede de Avangard otel mobilyaları dekorasyon ve sağlamlık konusunda tüm ihtiyaçları karşılayabilecek düzeyde mobilyalardır. 

Tema Oteller

Avangard mobilyalar ile dizayn edilmiş oteller genellikle yüksek zümreye hitap ediyor. Modern bir tasarıma sahip olan ancak bir o kadar şık ve gösterişli olan bu mobilyalar ince işçilik ile göze çarpıyor. Yatak başlıkları, gardıroplar ve oturma grupları ile oluşturulan avangard mobilyalar kullanışlı bir dizayna sahiptir. Klasik mobilyadan farklı olarak çok daha az oymaya sahip olan avangard mobilyalar istenilen her türde kumaş ile birleştirilebilir. Hem zarif hem tarz hem de farklı konsept oluşturmak isteyenlerin ilk olarak tercih ettiği mobilya seçenekleri oluyor avangard otel mobilyaları.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.