Athena Klasik Köşe Takımı’yla Göz Alıcı Salonlar

Athena Klasik Köşe Takımı’yla Göz Alıcı Salonlar!

Köşe koltuk takımı modelleri içerisinde en favori ürünlerden biri olarak öne çıkan Athena köşe koltuk takımı, bulunduğu mekana kattığı asil hava ile büyülüyor. Oval hatlara sahip olan klasik köşe takımı kullanıldığı alanlarda romantik ve iddialı olmayı başarıyor.

Kanepe ve iki adet berjer ile daha çok geniş alanlarda tercih edilen Athena klasik köşe takımı, isteğe göre farklı eklentilerle dekorasyonda çeşitlilik yaratıyor. Takım orta sehpası ile daha da işlevsel hale getirilen ürün yaşam alanlarına estetik katıyor. Pastel tonlara sahip döşemesi ile evinizde zarifliği yakalayabileceğiniz köşe koltuk modeli aynı zamanda aydınlık mekanlar yaratmak için elverişli olması nedeniyle de tercih ediliyor.

Kapitone sırt kısmı ve saçak detaylarıyla klasik ruhu hissedebileceğiniz Athena köşe koltuk modeli, kırlentlerle daha da gösterişli hale geliyor. Doğal ahşaptan üretildiği için dayanıklılığıyla dikkat çeken ürün istenilen ebatlarda üretildiği için mekana tam uyumlu hale getirilebiliyor.

Köşe Koltuk Takımları Trendini Evinizle Buluşturun!

Son yılların en iddialı dekorasyon trendlerinden biri olan köşe koltuk modelleri, boş alanları en pratik şekilde değerlendirebileceğiniz ürünlerden biri olduğu için kolaylık sunuyor. Siz de evinize uygun renk kombinasyonlarıyla salonlarınız için klasik köşe koltuk modellerini tercih edebilir, sezonun modern çizgilerinin dışına çıkmadan vintage dekorasyonları benimseyebilirsiniz.

Klasik köşe koltuk takımı modelleriyle evinizde fonksiyonelliği arttırabilir, fazla eşyalarınızdan kurtulabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı daha etkin kullanmak için tercih edebileceğiniz köşe koltuk modelleri tamamen zevkinize uygun renk ve stil çeşitliliği ile dekorasyonda kolaylık sağlayacaktır. Kullanıldığı alanlara şıklık katan ve sizi yenilikle buluşturan köşe takımları sadece evlerde değil, ofis ve otel mobilyalarında da tercih edilen ürünlerdir. Siz de yaşam stilinizle en uyumlu klasik köşe koltuk takımını istediğiniz ebatlarda yaptırabilir, ihtişamlı mekanlar tasarlayabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.