Avangard Yatak Odası Mobilyaları ile Konforlu Bir Oda

Avangard Yatak Odası Mobilyaları ile Konforlu Bir Oda

Yatak odası konforu tüm mekanların konforundan çok daha önemli. Neden mi? Çünkü sağlıklı ve rahat bir şekilde uyumak günlük yaşamımızdaki pek çok şeyi etkiliyor da ondan! Bu nedenle de yatak odası mobilyalarını seçerken dikkatli olmakta fayda var. Konforlu bir oda kurgulamanın yolu hem keyifli, zem ergonomik hem de zevkinize hitap eden bir oda tasarlamaktan geçiyor. Avangart yatak odası mobilyalarıyla hepsi birden sağlanabiliyor.

Hem şık hem rahat, hem konforlu hem ergonomik bir yatak odasını artık hayal etmeyin. Harekete geçin! Avangard yatak odaları arasından zevkinize en uygun olanını seçin! Sevdiğiniz bir mekanda rahatça uyuyup keyifle uyanmak sizin de hakkınız. Klasik ve modern stilin uyum içinde bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan avangard tarzın sunduğu olanakları yatak odanıza taşımak için daha neyi bekliyorsunuz?

Zamanınızın büyük bir kısmını yatak odanızda geçiyorsunuz. İşten yorgun bir şekilde eve gelip, yemek yiyip biraz da televizyon seyrettikten sonra sizi de uyku bastırıyor ve uykuya yenik düşerek kısa süre içinde odasına çekiliyorsanız durumda yatak odası konforunu göz ardı etmeniz büyük bir hata olur. Bu rahatlığa ruhsal açıdan kendinizi iyi hissettirecek estetik detayları eklemeyi de unutmamanız gerekiyor. Daha sınırlı mekanlar olarak düşünülen yatak odalarında artık sınırları aşmanın vakti geldi de geçiyor bile! Yatak odanızı zevkinize uygun mobilyalarla döşediyseniz sıra detaylara gelmiş demektir. Detay dediğimize bakmayın, aslında olmazsa olmazlardan söz ediyoruz!

Renkli Duvarlar

Renkli kişiliğinizi yatak odanızın duvarlarında yansıtmaya ne dersiniz? Yatak odanız sizin en kişisel alanınız ve en çok sizden bir şeyler taşıması gereken alan. Duvarlarınızı dilediğiniz renge boyamalısınız. İsterseniz her duvarı farklı bir renk bile yapabilirsiniz. Unutmayın, bir mekanı konforlu hale getiren öncelikle sizin zevkinize hitap eden detayları barındırıyor olmasıdır.

Yastıkların Rahatlığı

Yastığı yalnızca uyurken kullanacak değilsiniz ya? Pek ala dekoratif bir öğe olarak da yastıkların ortama kattığı estetikten yararlanabilirsiniz. Bu yastıklar rahat olursa yatağınıza uyku dışında uzandığınızda da ekstra bir konfor sağlamış olursunuz. Farklı renk ve desenli yastıkları avangard mobilyalarınıza uyacak şekilde seçerseniz yatak odanızda bir tasarım bütünlüğü de yakalayabilirsiniz.

Koyu Renkler de Hayatın İçinde

Koyu renkler ille de ruhunuzu daraltacak ve ortamı da kasvetli hale getirecek diye bir kural yok. Önemli olan neyi, nerede, nasıl kullanacağınızı bilmek... Doğru ışık ayarlamalarıyla koyu renklerle de yatak odanızda etkili bir mekan kurgusu yapabilirsiniz. Aslına bakılırsa ışığı absorbe ettiği için mekanlarda çok tercih edilmeyen koyu renkler, bu özellikleriyle yatak odaları için daha ideal seçenekler… Karanlık bir ortamda daha derin ve daha rahat bir uyku uyuyabilirsiniz. Şık ve iddialı bir yatak odasında derin bir uykuya giden yol koyu renklerin enerjisinden geçiyor olabilir.

Bitkilere Yer Açın!

Yatak odanızda bitkilere de yer açmayı unutmayın. Tabi eğer alerjik bir bünyeniz yoksa… Odanızın havasını temizleyen ve oksijeni arttıran bitkiler sağlıklı uykunun da önemli destekçileri arasında yer alıyor. Üstelik yatak baş ucuna yerleştirilmiş bitkiler ortamdaki lüks algısını yükseltmeye de yarıyor. Avangart yatak odası mobilyalarını özel bitkilerle kombinleyerek kendiniz için daha lüks bir alan tasarlayabilirsiniz.

Ayna Ayna, Söyle Bana!

Aynaların en büyük etkisi mekanı her zaman olduğundan daha büyük göstermesidir. Evinizde bol bol ayna kullanmalısınız. Yatak odanızda da aynanın etkisinden faydalanmalısınız. Avangard mobilya tarzında ayna önemli parçalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Büyük bir boy aynasıyla odanıza estetik bir dokunuş yapabilirsiniz.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.