Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Antik Klasik Yemek Odası Takımı

Lüks yemek odası takımı özel tasarımı ve mükemmel renk uyumu ile en gözde klasik yemek odası takımları arasında yerini alıyor. Özellikle mat cilası ile hoş bir dokusu olan Antik klasik yemek odası takmı alışılmışın dışında sunduğu konsepti ile mükemmel bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlıyor.  Yeni sezon klasik yemek odası koleksiyonu için Asortie mimarları tarafından tasarlanan Antik klasik yemek odası takımı el emeği göz nuru olan ince oyma motifleri ile salonlarınıza ihtişamlı bir saray havası kazandıracak.

Lansman renginde ön plana çıkan mat yeşil rengi, takımın tasarımı, işçiliği ve hatları ile mükemmel uyum sağlıyor. Altın varakların da ahşap oyma motiflerin üzerine uygulanması ile daha da göz önüne çıkan el emeği oyma motifler yemek odası takımına ihtişam katıyor. 

Kendi grubundan olan Antik klasik koltuk takımı ile kombin edilen yemek odası modeli, sıradışı bir renge sahip. Birinci sınıf gürgen ağacından usta ellerin el işçiliği ile nakış nakış işlenen yemek odası modeli, diğer klasik modellerden farklı ve zengin tasarımı ile ön plana çıkıyor. İlk bakışta göz alıcı cazibesi ile dikkat çeken yemek odasında, aynen koltuk takımı modelinde olduğu gibi gül desenleri ön plana çıkarıldı. Aşkın ve sevginin sembolü gül motifleri ile ön plana çıkarılan yemek odası masa, konsol, ayna, vitrin ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. Farklı bir tasarım ile zenginleştirilen sandalyelerden iki tanesi kollu, altı tanesi ise kolsuz olarak üretildi. Antik lüks yemek odası takımı farklı renk ve ölçü seçenekleri ile mekana ve size özel olarak da üretilebiliyor. Klasik yemek odası takımına daha yakından bakın.

Klasik yemek odası takımı ile şık yaşam alanları oluşturmak adına ürün hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. 

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
pentürlü klasik mobilya
İhtişam Klasik Koltuk Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
en güzel klasik yatak odası
Şah Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp