Sonbahara Özel Ev Aksesuarlarını Keşfedin

Sonbahara Özel Ev Aksesuarlarını Keşfedin

Sonbahar konsepti ev dekorasyonlarında oldukça önemli bir yerde bulunur. Çünkü bu mevsim ve mevsimle alakalı her nesne ve aksesuar evlerin daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlar. Peki sonbahara özel ev aksesuarı konusunda nasıl seçimler yapmamız gerekir? Gelin bu konuyu birlikte inceleyelim. Yazlıkları kaldırıp, baharlık ve kışlıkları ortaya çıkarmaya başladığımız şu günlerde evimize de ufak dokunuşlar yapmak faydalı olabilir. Sonbahara özel dekorasyon fikirleri ile bu harika mevsimin kusursuz güzelliğini evimize de yansıtabiliriz.  Yumuşak battaniyeler, turuncu, sarı ve kahverenginin uyumunu yansıtan nesneler, ahşap ürünler ve sonbahar bitkileri ile harika bir dekorasyona kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yaprakları Es Geçmeyin

Sonbaharı temsil eden nesne nedir diye sorulduğu zaman cevap olarak direkt “solmuş yaprak” cevabını veririz. Bu yapraklar her ne kadar hüzünlü gibi gelse de aslında dekorasyon anlamında harika bir görüntüye ve güzelliğe sahip olmanızı sağlar. Bu dökülen yaprakları tablodan çerçeveye, duvar süsünden vazolara kadar birçok alanda kullanabilirsiniz. Turuncu, yeşil ve kahverenginin birçok tonunu içeren dökülen yapraklar ile harika bir dekorasyona kavuşacaksınız.

Kozalaklı Süslemeler

Sonbahar dekorasyonu denildiği zaman akla gelen bir diğer aksesuar ise kozalaklardır. Kozalak kullanarak birbirinden farklı bin bir çeşit dekorasyon ürünü yapmak mümkün. Hatta hazır yapılmış biçimde satılan birçok aksesuar da mevcut. Bunlardan hoşunuza gidenleri satın alabilir ve evinize sonbahar dokunuşları katabilirsiniz.

Ekose Kumaş

2020 sonbahar ev dekorasyon trendleri arasında yer alan ekose kumaş ile evinize nostaljik bir hava katabilirsiniz. Yastık kılıfından nevresime, duvar kağıdından sandalye kumaşına kadar birçok alanda kullanabileceğiniz ekose, sadeliği de ayaklarınıza kadar getiriyor. Eğer sizler de sakin, sade ve huzurlu bir sonbahar konsepti istiyorsanız ekoseyi tercih edebilirsiniz.

Teraryum

Her ne kadar her mevsim karşılaşsak da teraryumların sonbahara olan uyumu daha bir güzel. Satın aldığınız ya da kendi zevkinize uygun biçimde hazırladığınız teraryum sayesinde, mükemmel bir dekorasyona da adım atmış olacaksınız. Özellikle salonlarınıza renk katacak bu fikri mutlaka değerlendirmelisiniz.

Çiçek Aranjmanları

Sonbahar renklerine sahip bir çiçek aranjmanı istemez miydiniz? Hazırlayacağınız buketi salon, koridor ya da holde kullanabilir mekanı daha güzel bir hale sokabilirsiniz. Mekanlar bir buket çiçek ile daha huzurlu ve keyifli yerlere dönüşürler. Bu nedenle sonbahar dekorasyonu denildiği zaman sonbahar bitkilerine sahip bir aranjmanı mutlaka incelemelisiniz.

Mumlar

Sonbahar konsepti denildiği zaman mumlar da direkt olarak akla gelmektedir. Sonbahar akşamlarının vazgeçilmezlerinden birisi olan mumlar eşliğinde keyif yapmak mutlu olmanızı da sağlayacak.

Battaniyeler

Soğuyan havanın en güzel temsili yumuşacık, sonbahar renklerine sahip battaniyelerdir. Özellikle koltuk battaniyeleri bu anlamda harika dekorasyon ürünleri haline de gelir. Eğer sizler de evinizde sonbahar konsepti yaratmak istiyorsanız mutlaka battaniye alışverişine çıkmalısınız.

Vazolar

Evinizi sonbahar teması için hazırlamak istiyorsanız, sonbahar renklerine uygun vazolar satın almalısınız. Bu vazolar sayesinde evinize hoş bir sonbahar aksesuarı katmış olursunuz.

Evinizi Güzelleştirin

Evinizi sonbahar konseptine uygun bir biçimde dekore etmek istiyorsanız öncelikle yazdan kalma renkli dekoratif ürünlerden kurtulun. Daha sonra ise sonbahar renklerini yansıtan aksesuarları inceleyin. Bu aksesuarları seçerken her yaşam alanı için farklı ürünlere yönelmelisiniz. Örneğin yatak odası için başka, banyo için başka ve salon için başka aksesuarlar seçerseniz daha hoş alanlar yaratabilirsiniz. Sonbahar konsepti ile evinizi daha yaşanabilir daha huzurlu bir alan haline getirecek ve içeride geçirdiğiniz dakikalardan keyif alacaksınız.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.