Sedir Odası Düzenleme Fikirleri

Sedir Odası Düzenleme Fikirleri

Sabır yolculuğuna çıkan anne babalar, yolculuğun sonuna yaklaştıklarında bebekleri için güvenlikli ve konforlu sedir odası oluşturma telaşına düşüyorlar. Oda için oldukça seçici olan ebeveynler bebeklerinin güvenliği için ilk bebek odası sedir modellini seçiyorlar. Bu sayede yere daha yakın ve kenarları korunaklı yataklar içinde büyüyen bebeklerin, bir kaza anında zarar görme riskleri minimuma indirgenebiliyor. Yeni doğdukları andan itibaren tercih edilebilen bu odalar da bebeklerin ve annelerinin ihtiyacı olabilecek her şey düşünülüyor. Öyle ki bebeğinizin tüm eşyalarını içine koyabileceğiniz bebek yatağı ile uyum içinde olan üzeri oyma süsleme ile süslenmiş dolabı ve küçük bir şifonyeri de içerisinde barındıran bebek odası sedir takımları ile odanızın dekorasyonunu tamamlamak için bebek odası halısı ve birkaç oyuncağı yeterli olacaktır. Tasarımları ve konforu ile dikkat çeken bebek odası sedir ürünleri kullanışlı ürünleri ile çocukluk ve gençlik evresinde de sizleri yalnız bırakmıyor.

Yeni Keşifler Peşinde

Sedir odası takımları sadece bebeklik döneminde değil ileri ki yaşlarda da size eşlik ediyor. Uykusuz geçen bebeklik günlerinin sonuna yaklaşırken daha heyecanlı ve aksiyonlu çocukluk evresi sizi bekliyor. Daha enerjik, daha meraklı ve daha çok öğrenmeye başladıkları günlerde ufak tefek yaramazlıklarda sizi bekliyor olacaktır. Bu dönemde öğrenme yetileri gelişim gösterdiği için, yataktan tek başına inmek veya çıkmak, dolap içine girmek veya çekmeceler içine bakınmak istemeleri oldukça doğal bir harekettir. Bu yüzden bebeklik döneminden beri tercihiniz olan tasarımları çocuk odası sedir modelleri ile güncellemenizi tavsiye ederiz. Özenle tasarlanan yuvarlak yatak kenarları, birinci sınıf ahşap tercihi, dolap içi raf ve çekmece fren sisteminin kalitesi ile çocuğunuzun her türlü kazadan korumaya yönelik üretilen çocuk odası sedir modelleri ile öğrenme ve merak duygusuna hiçbir şey engel olmayacaktır. Merak duygusunu geliştirmek ve entektüel gelişimini desteklemek için odası içine koyacağınız koltuk ile kitap okuma saatlerinizi daha keyifli geçirebileceksiniz. Bunun yanı sıra duvarlarına asacağınız birkaç raf ve üzerine koyacağınız oyuncakları veya kitapları ile hayal gücünün gelişmesine de destek olabilirsiniz.

Gençlik Rüyası

Tüm gelişim sürecinde sessizce yanınızda olan sedir odası modelleri, çocuğunuzun büyüdüğüne de tanıklık etmeye devam ediyor. Genç odası sedir takımı içinde yer alan çalışma masası sayesinde derslerini çalışması için özel alan açmışken, çocukluğundan beri okunan kitapları ve daha nice yeni kitaplarını çalışma masası üzerinde var olan kapaklı dolaplar ile düzenli bir şekilde dizebilme fırsatı olacaktır. Kendi tercihlerini seçebilecek olgunluğa ulaştığı için, sedir odası modelleri arasında kendisine en uygun olanı seçebilecek ve istediği ürünleri ekleme şansına da sahip olacaktır. Eğer isterse dolabı yanına çekmecelik ya da bir masa daha ekleyebilir. Bunların üzerleri için bizim önerimiz fotoğraf çerçevesi ve ufak biblolar olacaktır. Duvardan rafları sökebileceğiniz gibi yine kullanmaya da devam edebilirsiniz. Sedir odası için sereceğiniz sade ama canlı ya da desenli bir halı ile odasına renk katabilir.

Eski Bir Gelenek

Sedir takımlarını kullanmak çok eski zamanlardan beri var olduğu için günümüzde de devam ediyor. Sadece bebek, çocuk ya da genç odasında tercih edildiğini düşünmeyin. Bu takımları sadece çocuğunuz için değil oturma odanız için de tercih edebilirsiniz. Sedir oturma odası takımları yenilenen tasarımları ile her eve oldukça yakışıyor. Tasarımları ile göz kamaştıran bu takımlara ana tonu beyaz ve üzerindeki süslemeleri sedirinizin rengi ile benzer tona sahip bir halı ile uyumu yakalayacaksınız. Sedir oturma odası dekorasyonunuz için ise dekoratif ürünlere ihtiyacınız yok. Ortaya koyabileceğiniz orta boy bir sehpa ve bolca yastık işinizi görecektir. Tercih edeceğiniz modele göre sedir oturma odası fiyatları da değişiklik göstermekte. Unutmayın ki çok çeşide sahip sedir modelleri her yaştaki insan için ideal bir seçenek oluyor.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.