Salonunuza Zenginlik Katacak Bir Model; Berlin Klasik Koltuk Takımı

Klasik tarzın son yorumunu bulabileceğiniz Berlin klasik koltuk takımı, altın tonlarında ayak ve baş kısımlarıyla, salonunuzu daha zengin ve asil gösterecek koltuk takımı modellerinden biridir.

Berlin koltuk takımı, gösterişli perdeler, avizeler, halılar ve duvar tabloları gibi aksesuarları kullanmanıza imkan tanıyacak güçte bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle çekinmeden eviniz için duvar süslemeleri yaptırabilir, büyük avizeler alabilir, Berlin koltuk takımıyla aradığınız uyumu yakalayabilirsiniz.

Taba rengi parlak döşeme kumaşı birinci sınıf malzemeden üretildiği için size büyük bir rahatlık sağlayacak olan model, takım yastıklarıyla konforunuzu arttıracaktır. Berlin klasik koltuk takımı özellikle bordo renkli yastık ve aksesuarlarla öne çıkacak, iyi bir kontrast yaratacak renklere sahip bir modeldir. Baş ve ayak kısımlarındaki oymalar ince işçilikle yapılmış, her bir detay için özenle çalışılmıştır.

Salonda Geçirdiğiniz Her Anın Tadını Çıkarın

Son yıllarda etkisini arttıran avangart tasarımlar, klasik mobilyaların da modern dekorasyonlarda kullanılmasını sağlıyor. Hiçbir zaman modasını kaybetmeyecek olan, yıllara meydan okuyan tasarımlar hayal ettiğiniz salon ve oturma odalarına sahip olmanıza imkan tanırken misafirlerinizi de evinize hayran bırakıyor. Bu yenilikçi ve ihtişamlı tarz, klasik mobilyalarla uyum içinde kendisini gösterirken, stil sahibi evlerin de vazgeçilmezi oluyor. Klasik koltuk takımı modelleri arasından yapacağınız seçimle salonda geçirdiğiniz her bir anın tadını çıkarabilecek ve kendinizi görkemli bir sarayın içerisinde hissedebileceksiniz.

Berlin klasik koltuk takımı ile siz de parlak ve göz alıcı salon dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Açık tonların dekorasyona hakim olduğu klasik mobilyalarda, aksesuarlar ile kontrast yaratabilir, kapitone dikişli sırtlara sahip koltuklar ile kusursuz salonlar yaratabilirsiniz. Göz kamaştırıcı etkisi sayesinde misafirlerinize de hoş bir karşılama yapabileceğiniz klasik mobilyalar, zamanın ötesindeki çizgileriyle evleri süslemeye devam ediyor. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.