Ofis Dekorasyonunda Klasik Konsept Fikirleri

Ofis Dekorasyonunda Klasik Konsept Fikirleri

Ofis dekorasyonu uygulamaları farklı yollardan varılan aynı noktaya ulaştırıyor herkesi! Her yolun sonu klasik dekorasyonun çarpıcılığında birleştiriyor hepimizi! Bazı ofisler daha sade, bazıları avangart bazıları ise barok tarz ile çıkıyor karşımıza! Kimi ofislerde açık renkleri görüyor kimilerinde koyu renklerin büyüsüne kapılıyoruz. Ne olursa olsun bir şekilde klasik ofis konsepti ile yan yana gelmekten uzak kalamıyoruz. Çünkü ofis deyince hepimizin aklına öncelikle klasik stil geliyor. Dolayısıyla klasik ofis fikirleri, ofis tasarımları yapılırken en çok merak edilenlerin başında geliyor!

Düzen ve Ferahlığın Artısı: Klasik Ofis Konsepti

İş dünyasının hızlı değişen ve çeviklik gerektiren yapısına ofisinizin uyum sağlaması gerekiyor. Bu gerekliliğin taşıyıcısı ise klasik ofis konsepti ile elinizin altında hazır bulunuyor! Klasik ofisler yaşanabilecek karmaşaların önüne geçmek üzere ve belirli bir düzenin kurulmasını sağlamak amacı ile oluşturuluyor.

Klasik ofis fikirleri sizler için öncelikle büyük mobilya kullanımını tavsiye ediyor. Örneğin büyük bir çalışma masası demek ofis dekorasyonu içinde hem şık hem de işlevsel bir çalışma alanına sahipsiniz demek! Büyük masalar rahatça çalışmanızın yanı sıra, işinizi yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin gözünüzün önünde olmasını sağlayacak. Büyük masaların geniş yüzeylerinin yanında geniş çekmecelere sahip olması ile de özel, önemli ve şahsi eşyalarınızın muhafazası kolaylaşacak.

Büyük raflar da çeşitli dosyaların düzenli bir şekilde dizilmesiyle beraber aksesuar kullanımı için de kullanışlı alanlara dönüştürülecek. Aksesuar çeşitliliği ve bunların çarpıcı dizilimi sayesinde sizin ofis stiliniz diğer ofislerin dekorasyon uygulamalarının önüne geçecek. Her şeyden önce büyük mobilyalar ve aksesuarlar kullanmak için öncelikle geniş bir ofise sahip olmalısınız. Eğer ofisiniz yeterince geniş değilse, Asortie Mobilya’nın değişen ölçülere bire bir uyumla üretilebilen ofis mobilyalarını değerlendirmeye alabilirsiniz.

Eftelya Klasik Ofis Takımı

Yapacakları ofis dekorasyonu ile yüksek kalite ve konfora sahip zarif mekanlar oluşturmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Eftelya Klasik Ofis Takımı yılın en çok dikkat çeken modellerinden biri!

Rengi ve hatları ile çarpıcı bir görünümü olan Eftelya Klasik Ofis Takımı’nın en önemli özelliği ise iş dünyasının uzayan çalışma saatleri boyunca size ortopedik açıdan konforlu ve sağlıklı bir alan sunuyor olması. Ayrıca masanın ön kısmındaki açıklık ile vitrin takımının ince hatları ve camları arasındaki uyum ofisinize gösterişli bir atmosfer kazandırıyor. Ayrıca eğer siz isterseniz masanın ön kısmında bu açıklık kapatılabiliyor.

Bianca Klasik Ofis Takımı

Klasik ofis konsepti ile prestijli bir ofisin kapılarını aralamanızı sağlayan Bianca Klasik Ofis Takımı, makam masası, sehpa, keson ve kütüphaneden oluşuyor olsa da, isteğinize göre misafir koltukları ve makam koltuğu da eklenerek size özel bir hal alabiliyor! Böylece sahip olduğunuz konfor ikiye katlanıyor.

Kahve altın tonlarının göze çarptığı, usta el işçiliğinin görkemli bir görünüm kazandığı bu özel tasarım sizin de misafirlerinizin de ofisinize hayran olmasını sağlayacak!

Vidanni Avangard Ofis Takımı

Asortie Mobilya’nın ofis takımları klasik ofis dekorasyonu yapmanız için farklı yollardan yürümenize olanak veriyor. Bu olanağı yıllara dayanan tecrübesiyle büyüten Asortie Mobilya klasik ofis fikirleri için de, bir ilham kaynağı haline geliyor. Bu kaynağı besleyen onlarca tasarım var. Bunlardan bir tanesi Vidanni Avangard Ofis Takımı!

Beyazın yumuşak etkileriyle sizin için huzurlu bir ortam kuran bu seçkin ofis takımı, altın tonlarına sahip desenleriyle göz dolduruyor. Beyazın her renkle uyum sağlayabilen yapısı da, sizlere, perdelerden tutun da akla gelebilecek her ürün ve aksesuarda dilediğiniz renge yönelme şansını sunuyor!

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.