Otel Mobilyalarında Doğal Ahşap Rüzgarı
Otel Mobilyalarında Doğal Ahşap Rüzgarı

Doğallık, içinde bulunduğumuz bu zamanın en gözde modası. Hepimiz artık şehrin kalabalığından sıkılarak huzura ve sadeliğe ulaşmaya çalışıyoruz. Hatta şehir hayatının renginden ve hareketinden fazla uzaklaşamadığımız için evlerimizde daha doğal malzemeler ve mobilyalar kullanmaya çalışıyoruz…

Otel işletmeleri de insanların doğala ve sadeliğe olan yönelimini gördükten sonra daha sakin - dinlendirici otel odaları oluşturmaya başladı. Otel mobilya imalatçıları, insanların kendilerini evlerinde gibi hissedecekleri mobilyalar üretti ve otel mobilyaları şimdiki görünümlerine kavuştu. Üstelik burada yalnızca görünüm etkili olmadı. Otel mobilyalarında doğal ahşabın tercih edilmesi şık görünüm ile birlikte kaliteyi de beraberinde getirdi.

Doğal ahşabın sağlamlığı ve yıllara meydan okuyacak duruşu, otel odası mobilyalarında adeta devrim niteliği taşıdı. Doğal ahşap otel mobilyaları saf kereste kullanıldığı için katkılı mobilyalardan daha dayanıklı ve daha fazla ağırlık kaldırabiliyor. Özellikle ceviz, kiraz gibi özel ağaçlardan üretilen otel odası mobilyalarında esneme payı da olduğu için otellerin vazgeçilmezi haline geliyorlar.

Otel dekorasyonu deyince otel odası mobilyaları dışında lobi mobilyası ürünleri de dikkat çekiyor. Bu ürünler sürekli yenilenen ürünler olmadıkları için tıpkı otel odası mobilyaları gibi kaliteli bir noktadan temin edilmesi gerekiyor. Lobiler, otele girişte ilk adım atılan alanlar oldukları için hem görünüm olarak hem de kalite açısından iyi mobilyalara sahip olmak önem barındırıyor.

İşletmeniz tatil beldelerinde yer alıyorsa otelinize naturel bir hava katabilir ve doğal ahşap otel mobilyaları kullanabilirsiniz. Böylece hem otel mobilyalarınız uzun yıllar boyunca görünümünü korur hem de ziyaretçileriniz otelinizin naturel görünümü eşliğinde huzurlu bir tatil yaşayabilir.

Otel mobilya imalatçıları için araştırma yapıyorsanız ve işletmenizin kurumsal imajına uygun otel odası mobilyaları satın almak istiyorsanız geçmişten günümüzü kalitesinden ödün vermeyen profesyonel Asortie Mobilya ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.