Büyük Banyolar da Klasik Dekorasyon Önerileri

Büyük Banyolar da Klasik Dekorasyon Önerileri

Son yıllarda banyo dekorasyon önerileri, geçmiş dönemlere kıyasla hiç olmadığı kadar şık, lüks ve gösterişli anlayışlardan ilham alan stilleri dile getiriyor. Konfor beklentimiz, kullanım rahatlığına olan ilgimiz ve lüks tutkumuzla birleşince banyolar, günden güne daha da ihtişamlı hale gelmeye başladılar. Çünkü banyolar güne başlamak üzere adım attığımız ilk mekânlar. Gündelik yaşamın yorucu pratiklerini takip etmeye başlamadan önce ilk olarak banyoya adım atıyor, günün sonunda da yorgunluğumuzu atmak üzere yine banyoya giriyoruz. Dolayısıyla banyo dekorasyonundan beklentimiz de bu saydıklarımıza tam anlamıyla karşılık vermek üzere anbean artıyor. Bu beklentileri karşılamak üzere de biraz zaman harcayıp, çaba göstermek, banyoların her bir metrekaresi ile iyi bir banyo dekorasyonu elde etmek üzere a’dan z’ye ilgilenmek gerekiyor.

Bu süreç ilk bakışta biraz zahmetli görünebilir. Hatta değişiklik korkutucu bile gelebilir. Nereden başlayacağınıza, nasıl bir dekorasyon stilini takip edeceğinize takılabilirsiniz.  Elde edeceğiniz sonucun sizi memnun edip etmeyeceğini düşünüp, çekinebilirsiniz. Bunlar son derece doğal süreçler. İlk adımı atmak her zaman zordur. İlk adımı attıktan sonra ise, işler her zaman daha kolay hale gelecektir. Hele ki ilk adımı Asortie ile atarsanız, zaten daha yolun başındayken sonundaki rahatlığı yaşamaya başlayacağınızdan emin olabilirsiniz! Asortie bünyesinde, klasik banyo dekorasyonu demek hem klasik, hem şık hem de lüks banyo dekorasyonu demek! Her şey bir arada ve bütün! Zaten Asortie’yi kendi alanında zirveye taşıyan da bu bütünlüklü bakış açısı! Bu nedenle, klasik banyo dekorasyon önerileri dile getirilirken, doğrudan Asortie bünyesindeki modeller üzerinden bir irdeleme yapmak çok daha yerinde ve işlevsel olacaktır!

Geniş ve Ferah Banyolar!

Asortie Mobilya, şık banyo dekorasyonu benim önceliğim diyen, zarafetten ve lüksten vazgeçmeyenler için ışıltılı banyo modelleri ile öne çıkıyor. Ve dünyanın klasik banyo trendleri arasında bildiğiniz üzere avangard ve barok tarzın çizgilerini taşıyan modeller göze çarpıyor. Kimi zaman bu avangard çizgilere country tarzda dokunuşlar da eşlik ediyor. Hal böyle olunca tasarımlar sürekli çeşitleniyor. Bu çeşitlemenin en güzel örneklerinden bir tanesi Asortie’nin Boğaz Klasik Banyo Modeli!

Beyaz rengin hâkim olduğu bu model, özellikle büyük banyolarınızın genişliğinin verdiği avantajla son derece ferah bir atmosfer elde etmenizi sağlıyor. Çekmece ve dolapları ile son derece geniş bir kullanım alanı sunan bu model aynı zamanda oldukça dayanıklı. Uzun ömürlü kullanıma uygun ve su ya da buharla oluşabilecek yıpranmaların önüne keskin bir set çekiyor. Boğaz Klasik Banyo Modeli avangard ve country stiliyle sadelik ve zarafeti bir ara getiriyor!

Klasik Banyo Dekorasyonu Demek Asortie Demek!

Klasik banyo dekorasyonu, şıklığını geniş mekânlarda daha bir gözler önüne seriyor. Çünkü geniş mekânlarda yer alan banyo mobilyaları üzerlerinde taşıdıkları oyma ve işlemelerin daha görünür olması gibi bir avantajı ellerinde bulunduruyorlar. İşte böylesi bir avantaja sahip olmak isteyenlere önerilebilecek ilk seçeneğe baktığımızda, karşımıza Asortie’nin Zümrüt Klasik Banyo Modeli çıkıyor!

Kelimelerin tam anlamıyla lüks banyo dekorasyonu fikrini hayata geçirmek için eşsiz bir fırsata dönüşen bu model, farklı ve çarpıcı renginin yanı sıra işlemeleri ile iddiasını sürdürüyor. Banyonuzun ölçülerine uygun biçimde üretilebildiği gibi yine sizin inisiyatifinize bırakılmış biçimde farklı renklere bürünebiliyor.

Mobilya ve dekorasyonda klasik anlayışın her inceliğine her ürününe hakim olan Asortie Mobilya, banyo dekorasyonu için de önceliğini kullanıcılarının memnuniyetine vererek hareket ediyor. Siz de büyük banyolarda klasik banyo dekorasyonu ile ihtişamlı bir görünüm elde etmek istiyorsanız, Asortie’nin modellerini incelemeye koyulmalısınız! Unutmayın!  Klasik banyo dekorasyonu demek Asortie demek!

Lüks banyolarda şık yaşam alanları oluşturmak için banyo bakımı da oldukça önemli olacaktır. Bu sebeple banyoda sık sık oluşabilen küf oluşumunu engellemek için neler yapılabileceğine değindiğimiz blog makalemizi keşfetmek için tıklayın.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.