Orkide Gold Koltuk Takımıyla Altın Tonlarının Mükemmel Uyumunu Yakalayın

Bu sezonun ev dekorasyon stilleri arasında fark yaratan klasik dekorasyonlar, iddialı ve gösterişli yaşam alanları yaratmanıza imkan tanıyor. Klasik ev mobilyalarından biri olan Orkide Gold klasik koltuk takımı da gerçek kaplama motifleri sayesinde salonlarınıza ihtişam katan modellerden biri olarak öne çıkıyor.

Klasik salon dekorasyonu için tercih edebileceğiniz romantik modellerden biri olan Orkide Gold, isminden de anlaşılacağı gibi altın sarısı tonlarının hakimiyetine sahip, iddialı rengiyle salonların yıldız parçası olan mobilyalardan biri olacaktır. Oval hatlara sahip olan Orkide Gold koltuk takımı, motifli kumaşıyla dikkat çekicidir. Ahşap oyma işçiliğinin detayı ve özenli işlenişi, altın tonlarıyla birleşince yaşam alanlarını daha zengin kılar.

Orkide Gold Koltuk Takımıyla Asil Yaşam Alanlarına
Sahip Olun!

İki adet kanepe ve iki berjerden oluşan sezonun favori klasik koltuk takımı Orkide Gold, zarif salon dekorasyonları için ideal bir modeldir. Ergonomik süngeri ve özel dokuma kumaşı sayesinde kaliteyi hissedeceğiniz koltuk takımı, konforlu bir yaşam alanı sunar. Özellikle altın tonlarda aksesuar ve mobilyaya sahip olanlar için kullanışlı olan model, güçlü dekoratif parçalar ile uyumu yakalayacaktır.

Orkide Gold klasik koltuk takımı soft tonlarda bir yaşam alanı oluşturmak için, açık renklerde aksesuar kullanımına imkan tanıyan bir modeldir. Orkide serisinin koyu tonlara sahip klasik koltuk takımını da tercih edebilir ve zevkinize göre istediğiniz renklerde salon dekorasyonları yapabilirsiniz. İsteğe göre klasik orta sehpa eklemesi de yapılabilen koltuk takımı, vintage aksesuarlar ile kullanıldığında son derece asil bir duruşa sahip olacaktır.

Klasik salon takımları arasında sezonun favori parçalarından biri olan Orkide Gold klasik koltuk takımı, hayalinizde eşsiz mekanları tasarlamak için üretilen dayanıklı bir modeldir. Senelerce iddiasını sürdürecek olan model, yıllara meydan okuyan tasarımıyla sizi cezbedecektir.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.