Boğa Burçlarının Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Boğa Burçlarının Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

Boğa burçlarının evleri nasıl dekore edilmelidir? Yaşam alanlarını dekore etmek isteyen kullanıcılar burçlarına göre seçim yapmayı tercih edebilmektedir. Burçlar insanların belirgin özellik ve davranışlarını yansıtmaktadır. Bu sebeple burçlara önem verecek kullanıcılar yaşam alanlarında burçlarına uygun mobilya seçimi gerçekleştirmek istemektedir. Peki boğa burcuna sahip kullanıcılar yaşam alanlarına hangi tarz mobilyalar tercih etmelidir?

Boğa burçları tüm yaşam alanlarında tercih edecekleri mobilyaların özelliklerini seçerken genellikle bu mobilyaların konforlu olmasına dikkat etmektedirler. İster koltuk takımı ister yatak odası ya da yemek odası takımı olsun, mutlaka bu yaşam alanlarında mükemmel bir konforu elde etmek istemektedir. Boğa burcu kadınları ya da erkekleri cinsiyeti ne olursa olsun, rahat, yumuşak ve konforlu mobilyalar tercih etmek isteyecektir.

Konforlu mobilyalar sadece yumuşak ve oturduğunuzda içine gömülen mobilyalar değil, aynı zamanda işlevsel hatta akıllı mobilyalar olmaktadır. Açılabilen kapanabilen, ayaklığı olabilen ya da uzanma bölümleri olan koltuklar tercih sebebi olacaktır.

Yatak odalarında da genellikle kendinden ışıklı otomatik gardıroplar, iç düzeni de hızlı ve pratik bir şekilde düzenlemeye imkân verecek tasarımda olmalıdır. Bununla birlikte yumuşak ve rahat bir uyku çekmek için yatak seçimi de önemli olacaktır. Dinlenmeyi, uykuyu çok seven boğa burçları için yatak olmazsa olmazdır. Konforlu ve rahat yataklar boğa burçlarının olmazsa olmazı olacaktır.

Özellikle yemek yemek boğa burçları için oldukça önemli bir etmen olacaktır. Boğa burçları yemek için yaşayabilir tabiri oldukça doğru ve içini dolduran bir söz olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple yemek odası tercih etmek isteyen boğa burçları yemek odalarının işlevsellikleri, kalitesi ve tasarımı açısından iştahını kabartacak, onu mutlu edecek ve konforunu gözetecek mobilya modelleri tercih edilmelidir.

Kırmızı ve Hareketli Renkler

Boğa burçları romantik ve hareketli bir karaktere sahiptir. Nasıl boğalar kırmızı rengine doğru koşarsa boğa burçları da yaşam alanlarında kırmızı rengine yer vermeyi çok sevmektedir. Kırmızı koltuk takımları, kırmızı renge yakın yatak odası mobilyaları ve takım ile uyumlu yemek odası takımları boğa burçlarının ilk tercihi olacaktır. Yaşam alanlarına hareket ve değişiklik katmak isteyecek olan boğa burçları hareketli ve canlı renklere sahip mobilyaları tercih edebilmektedir.

Yaşam alanlarında konsepti belirlerken bir diğer seçilecek renk ise mavi olacaktır. Mavi renk boğa burcunun rengidir.

Burçlara Göre Mobilya Seçmek

Onlarca farklı dekorasyon trendi bulunmaktadır. Bu dekorasyon trendleri yaşam alanlarında lüks bir konsepti desteklemek adına tercih edilmektedir. Ancak günümüzde bu dekorasyon tarzını ve fikrini uygulayan ev sayısının artması ile birlikte birbirine benzeyen yaşam alanları artış göstermektedir. İnsanlar alışılmışın dışında yaşam alanları oluşturmak istemekte ve o dekorasyonun yalnızca ona özel olmasını arzulamaktadır. İşte burçlara göre ev dekorasyonu gerçekleştirmek bu sorunun çözümü olarak karşımıza çıkabiliyor. Genellikle rustik, country, bohem ya da avangard mobilya tarzlarını uygulanması yerine, insanlar burçlarına göre mobilya seçimi gerçekleştirmektedir.

Burçların belli başlı özellikleri bulunmaktadır. Burçların renkleri, şanslı sayıları, günleri ve madenleri bulunmaktadır. Bu etmenler kişinin karakterine göre değişiklik gösterse de genellikle tüm boğa burcuna sahip insanlarda birbirine yakın hatta aynı özelliklere rastlamak mümkün olmaktadır. Tüm bu etmenlere bağlı olarak ev dekorasyonunu gerçekleştiren kullanıcılar mutlu olacakları yaşam alanları dizayn etmektedirler. Kendilerine uygun ve onları mutlu edecek dekorasyon trendlerini keşfederek şık yaşam alanları oluşturmak isteyen kullanıcılar burçlara göre ev dekorasyon fikirlerini uygulamaktadırlar.

Ev dekorasyonunu dizayn etmek isteyen kullanıcılar burçlarına göre seçim yapabilmektedir. Ancak yeni trednleri de keşfetmek için evini yeni kuranlar ve yeni evlenenlerin ev dekorasyonunda gerçekleştirdiği fikirlere göz atmak için, hazırladığımız blog makalemizi incelemenizi öneririz.
Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.