Olimpos Gold Yatak Odasıyla Zengin Görünüme Kavuşun

Olimpos Gold Yatak Odasıyla Zengin Görünüme Kavuşun

Yatak odanızda yapacağınız iyi bir dekorasyon sizi dinlendirecek, gözünüzü rahatlatacak ve yeni bir güne tazelenmiş olarak başlamanızı sağlayacaktır. Bu nedenle ev dekorasyonunda titizlikle tasarlanması ve seçilmesi gereken yatak odası mobilyası, işçiliğinden emin olduğunuz markalardan alınmalıdır. Yeni sezon ürünleri ve marka bilinirliği ile klasik mobilyanın en önemli ismi olan Asortie, yatak odası takımlarının çeşitliliğiyle müşterilerine farklı seçenekler sunmaktadır.

Klasik çizgilere sahip olan Olimpos Gold yatak odası takımı, altın varak işlemeleriyle gösterişli havaya sahip ürünlerden biridir. Klasik mobilyanın en ince ayrıntısını bulabileceğiniz Olimpos, özellikle altın varaklı yatak başlığıyla dikkat çeker. Takımda bulunan iki adet komidin ve şifonyerde kullanılan altın varaklar da odanın ışıltısını arttırır. Barok dönemi yansıtan Olimpos Gold klasik yatak odası takımı, kesimi ve çizgileriyle kasvetli görünümü dağıtacak, aydınlık ve zengin duruşuyla sizi büyüleyecektir.

Beyaz tonlarındaki ahşap tercihiyle yatak odanızda daha renkli aksesuarlar kullanmanıza imkan tanıyan Olimpos, aynı serinin koltuk takımıyla evinizde bütünlük yakalamanızı sağlar. Olimpos koltuk takımı ve yatak odası takımıyla daha zengin ve ihtişamlı bir stile sahip olabilir, evinizi dekorasyon dergilerine konu olacak güzellikte tasarlayabilirsiniz.

Olimpos yatak odası takımıyla uyumlu aksesuarlar seçmek istiyorsanız klasik çizgilere sahip ürünler tercih etmeli, bütünlüğü sağlamak için altın varak işlemeleri aksesuarlara öncelik vermelisiniz. Olimpos Gold klasik yatak odası takımı sadece görsel zenginliğiyle değil, konforu ve işlevselliğiyle de kullanımı pratik bir mobilyadır. Rahatına düşkün olanların favori ürünlerden biri olacak Olimpos Gold yatak odası takımı, lüks evlerin vazgeçilmezidir.

Sedef rengi mobilyanın asaletini bulabileceğiniz Olimpos Gold klasik yatak odası, geniş takım dolabıyla odanızda alan tasarrufu da yaratacaktır. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan Olimpos Gold klasik yatak odası takımı misafirlerinizin de gözlerini kamaştıracaktır.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.