Mobilyanın Kalbinin Attığı Yer; Masko Mobilya Kenti

Türkiye’nin mobilya cenneti olan Masko Mobilya Kenti, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde yer almaktadır. 778 adet mağazanın yer aldığı mobilya kentinin temelleri 1987 yılına dayanmaktadır. Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu üzerinden gidilen mobilya kenti İkitelli’nin en uğrak bölgesi haline gelmiştir.

Tüm ev ve ofis ortamlarının mobilya ihtiyaçlarını karşılayan Masko Mobilya, her zevk ve keseye uygun ürünlerin kolaylıkla bulunabileceği bir alan olması sebebiyle mobilyanın kalbinin attığı merkez konumundadır.

Ev dekorasyonunda dergilerden fırlamışçasına görkemli ve şık tasarımlara sahip olmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz Masko Mobilya Kenti, tasarım fikirlerini hayata geçirmek için kolaylık sağlıyor. Klasik ev dekorasyonundan modern mobilya ürünlerine, ev tekstilinden aksesuarlara kadar ev ve ofise dair her ürünü bulabileceğiniz Masko, geniş fiyat aralığıyla da herkese hitap ediyor.

Büyük küçük her alana uygun mobilya ürünlerinin satın alınabileceği mobilya merkezinde istenilen ölçülerde mobilya üretimi de yaptırabilir, istediğiniz ürünü özelleştirebilirsiniz. Yalnızca tüketiciye kaliteli ürün sunmakla kalmayan Masko aynı zamanda Türkiye ihracat kapasitesini arttırarak ekonomiye büyük oranda destek olmaktadır.

Masko Mobilyacılar Çarşısı içerisinde bilgili ve bilinçli mobilya üreticileriyle karşılaşan müşteriler zengin mobilya çeşidi sayesinde istediğini kısa sürede bulabilecektir. Üstelik gezmesi oldukça keyifli olan bu alanda basketbol sahaları, yeşil alanlar, dinlenme parkları, lokantalar bulunabilir. Ziyaret edenlere kolay otopark imkanı da sunan Masko Mobilya, kültür ve sanata da değer verir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan üreticilerin bir araya geldiği bu mobilya merkezinde tüm çalışanlar ziyaretçileri güler yüzle karşılamaktadır.

Çocuk ve eğlence bakım evine sahip olan Masko Mobilya Kenti, ailecek alışverişe gelen müşterilere sunduğu rahatlıkla hizmette sınırlarını genişletmiştir. Mobilya alışverişi için kaliteli ve zengin ürün çeşitliliğin tek adresi olan Masko hakkında detaylı bilgiye resmi internet sitesinden de ulaşmak mümkündür.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.