Okyanus Ferahlığı Artık Evinizde!

Asortie Mobilya yepyeni bir klasik koltuk takımı ile sizlerle! Yaşam alanlarında ferah ve huzurlu bir görünümden yana mısınız? O zaman okyanus koltuk takımı tam da evinize göre. Konfor ile birlikte fresh bir tasarımdan yana olan müşterilerimiz için özel olarak tasarlanan oturma grubumuz, şıklığından ödün vermiyor. Salon takımlarında daha geniş gösterecek ferah tasarımlar tercih etmek, kaliteli bir dekorasyon meydana getirme açısından önem barındırıyor. Asortie Mobilya salonlarınızı en iyi şekilde dekore etmek için özel tasarımlar oluşturuyor.

Sıkça vakit geçirilen salonlarda mobilyaların yıllara meydan okuyacak dayanıklılıkta olabilmesi ve aynı zamanda zevke uygun bir tasarıma sahip olması gerekiyor. Asortie Mobilya ürünlerini saray ihtişamı ile harmanlar ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunacak kaliteli malzemeleri ile üretir. Özel ahşap el işçiliği ile mobilyalarınız zarifliğini gözler önüne serer. Kendini özel hisseden tüm müşterilerimiz için özel klasik mobilya çözümleri sunmaktayız. Alanlarınıza uygun çözümler sunarak tarzınıza uygun bir dekorasyon elde edebilmenize yardımcı oluyoruz.

Tasarımcılarımız ürünleri dizayn ederken hazır kalıplar kullanmazlar. Tam olarak düşlediğiniz mobilyaları çizerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürürler. Yaşadığınız alana uyacak, sizi yansıtacak ve kusursuz görünecek tüm klasik oturma grubu modellerimizi incelemek için tıklayınız.
Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.