Mutfaklarda Country Mutfak Masası

Mutfaklarda Country Mutfak Masası

Mutfaklar evlerimizin en önemli yaşam alanlarıdır. Dolayısı ile mutfak dekorasyonun da şık ve göz alıcı bir görünüme sahip olması gerekmektedir. Mutfak dolabı beyaz eşya derken bir mutfakta olması gereken en elzem mobilyalardan birisi de elbette mutfak masaları olmaktadır. Öğle yemeklerinde sabah kahvaltılarında akşam yemeklerinde sıklıkla kullandığımız mutfak masaları 4 kişilik 6 kişilik ya da 12 kişilik boyutlarda sandalyeler ile takım halinde tasarlanıp satışa sunuluyor. Mutfak masası modelleri arasında yer alan country mutfak masa modelleri şık tasarımları ve estetik görünümleri nedeni ile mutfak masası modelleri arasında en sık kullanılan modeller olmaktadır. Çünkü country mutfak masa modelleri ve sandalyeleri de aynı mutfağınızın diğer dekorasyon tasarımlarındaki gibi farklı zevklere göre tasarlanarak üretimi yapılmaktadır.

Birbirinden Şık Country Mutfak Masası Modelleri.

Country mutfak masaları kullanıldığı mutfaklarda sıcak zarif ve şık bir tasarım oluşturmasının yanı sıra misafir odasından oturma odası ve yaşam alanlarınızın birçok bölümünde countury stili şıklığı ve estetik görünümü nedeni ile son dönemlerin en popüler mobilya tarzlarından birisi olmuştur.  Country mutfak masası modelleri için hem şık ve estetik bir stiline hem de sıcak ve özgün bir mutfak dekorasyonu stiline sahip olmak isteyenlerin tercih edebileceği en ideal bir mobilya tarzı denilebilir.

Hem şık hem de kullanışlı mutfak dekorasyon ürünün hangisi diye sorulduğu zaman kuşkusuz ki hepimizin aklına mutfak masaları gelmektedir. Yemeğiniz kahvaltısın mutfağında yemeyi tercih edenler için yemek masaları iki kat daha önem arz etmektedir. Modern çağımızda artık herkes sabah kahvaltıları, akşam ve öğlen yemeklerini hatta atıştırmalıklarını bile mutfak masaları8nda ye3mei tercih ediyorlar. Bu nedenle şık ve güzel görünümleri kadar kaliteli ve kullanışlı olmaları da uzun kullanımlar için çok önemlidir. Country mutfak masaları da hem şık ve estetik bir mutfak için tercih edilebilecek hem kaliteli hem kullanışlı hem de sıcak ve samimi mutfak mobilyaları arasında yer alıyor. Eğer mutfağınıza şık ve tarz sahibi bir mutfak masası arayışı içindeyseniz, mutfak dekorasyonlarından her zevke göre tasarlanan country mutfak masası ve sandalye modellerini tercih edebilirsiniz.

Country Mutfak Masası Özellikleri;

Country mutfak masaları tasarımlarında en çok kullanılan renk beyazdır. Ancak mutfağınız diğer dekorasyon stiline göre sandalyeler de farklı renkli sandalyeler ile takıma renk katılabilir.

Country mutfak masaları ve sandalyelerinde sıcak ve samimi bir sitil yaratmak için romantik ve açık renkler kullanılır.

Sade tarzları ile mutfaklara özgünlük ve sadelik sunar.

Dikdörtgen kare, daire gibi farklı şekillerde modellere sahiptir.

Bu mutfak masalarını genel amacı kullanıldığı alana özgün ve sadelik katmaktır.

Sararmaya dirençli özel verniği sayesinde renginden solma yapmadan uzun yıllar ilk günkü kalitesi ile kullanım imkânı sunar

Country mutfak masaları tasarımlarındaki ray, menteşe ve çekmece gibi sistemler yavaşlatma mekanizması ile tasarlanmıştır.

Country Mutfak Dekorasyonu Fikirleri

Beyaz renkli sade Country mutfak masaları dekorasyonlarında oturma yastıkları ya da sandalyelerinizde canlı renkler kullanabilirsiniz. Eğer mutfağınızda daha şık bir görünümü ortaya çıkarmak istiyorsanız, country stilinde eskitme görünümlü dökme demir gibi detaylar kullanmanız daha uygun olur. Masa ve sandalyenizde kullanacağınız örtülerin mutfağınız perdeleri ile uyumlu olmasına özen gösteriniz. Böylece arzu ettiğiniz şık ve esteki görünümlü bir mutfak dekorasyonu elde etmiş olursunuz. Ayrıca Country mutfak masaları beyaz renkli modellerinde sandalyelerinizi pastel tonlarda da seçebileceğiniz gibi mutfak dolaplarınızı ile uyumlu renkleri de tercih edebilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.