Minimalist ve Zarif; Bonetti Otel Odası

Avangard otel mobilyalarına artan ilgi son yıllarda popülerliğini koruyor. İşletmelerin klasik tarzda döşediği otel odalarına modern dokunuşlar yapabileceği avangard ürünler hem konfor hem de şıklık vaad ediyor. Bonetti otel odası takımı da klasik ve zarif görüntüsünün ardında yatan avangard çizgileriyle otel işletmelerinin ilgisini çekiyor.

Lüks otel odalarının ihtişamını ve konforunu yansıtan avangard ürünler misafirlerin güvenliğini de düşünen tasarımlarıyla işletmeleri cezbediyor. Bunlardan biri olan Bonetti otel odası takımı, minimalist çizgilere sahip bir ürün olduğu için modern görüntüsüyle görenleri büyülüyor. Doğal ahşaptan üretilen Bonetti, sadeliği ve asaleti yansıtmak isteyen işletmelerin tam da aradığı ürünlerden biri olduğu için Asortie’nin en çok tercih edilen otel odası mobilyalarından biri olarak öne çıkıyor.

Bonetti Otel Odası İşlevselliğiyle de Büyülüyor!

Farklı ölçülerde tasarlanabildiği için işletmeye uygun hale getirilen Bonetti otel odası, yüksek yatak başlığı ile odada iddialı bir duruş sergiliyor. Otel odası mobilyalarında sadece şıklığın değil işlevselliğin de önemli olduğunu bilen Asortie bu nedenle kumaş tercihini kolay temizlenebilir ürünlerden yana kullanıyor. Otel odası mobilya ürünleri için kullanılan kumaşlar sadece temizlenebilir olmasıyla değil, senelerce dayanıklı olmasıyla da işletmelere kolaylık sunuyor.

Komodin, çalışma masası, gardrop, sehpa gibi kullanışlı parçalardan oluşan Bonetti otel mobilyaları, estetik bir yapıya sahip olduğu için doğal bir atmosfer oluşturacak ve misafirlerin kendisini evinde gibi hissetmesini sağlayacaktır. Lüks otel odalarını ev sıcaklığıyla birleştiren Bonetti, kullanılan şık aksesuarlar ile uyum yakalayacak bir takımdır. Otel mobilyalarında istenen kaliteyi ve asaleti bulabileceğiniz Bonetti ile güvenli ve huzurlu odalar tasarlamak mümkündür.  Otel projelerinde tercih edilen bu takım, anahtar teslim çözümler ve Asortie güvencesiyle teslim edilmektedir. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.