Masko'da Klasik Yemek Odalarını Keşfedin

Masko'da Klasik Yemek Odalarını Keşfedin

Yemek masası almaya karar verdiğiniz de tüm seçenekleri değerlendirmek, model atlamadan incelemek ve hepsini toplu bir alanda görmek isterseniz masko klasik yemek odası bünyesinde var olan markalara bakmalısınız. Bu sayede trendin son parçaları, moda ışığında hayat bulan yemek odalarına ve daha birçok farklı ürüne yorulmadan ulaşabilirsiniz. Değerlendirmek için oldukça çok seçeneğiniz olacağı gibi her bütçeye hitap edebiliyor.

Toplumun öğretisi

Geçmişimizde daha yoğun olan misafir ağırlama kültürü, eskisi kadar sık olmasa dahi bugün hala yaşanan bir kültür. Özellikle toplumumuzda yazılı olmayan ama büyüklerimizin bize öğrettiği misafir ağırlama kültürü ile gelen misafirlerimizi rahat ettirmeyi oldukça önemsiyoruz. Bu yüzden de evlerimiz için yemek odaları bu noktada vazgeçilmezimiz. Kendimize hitap ettiğimiz gibi misafirlerimize de hitap etmeyi seviyoruz. Böyle olunca da yemek odası seçimi oldukça zorlu bir süreç oluyor. Masko klasik yemek odası seçeneklerinin hepsini incelemek ise bize vakit kazandırıyor. Böylece daha kısa sürede hayalimiz olan masko mobilya kentinde bulunan klasik yemek odası takımı evlerimizde bizimle yaşama eşlik etmeye başlıyor.

Yaşam başladı

Yaşamlarımıza eşlik eden mobilyalar sahip oldukları kesim, renk, doku veya üzerindeki işlemeler sayesinde sınıflandırılabiliyor. Bu sınıflandırma mobilya sektöründe önde gelen trendleri de oluşturuyor. Her oda için ayrı ayrı tasarlanan mobilyalar trendler eşliğinde şekilleniyor. Ve son hali ile evlerimize giriyor. Yemek odaları için genel tercih ağır ama bir o kadar ihtişamlı olan klasik mobilyalar oluyor. Masko'da bulunan klasik yemek odaları seçenekleri arasından seçilen yemek takımı ile odalarımızı oluşturmaya başlıyoruz. Seçtiğimiz yemek odası takımı markadan markaya değişkenlik gösterirken, Asortie markası bünyesinde isteğe göre hazırlanıyor. Genel olarak masa, vitrin, sekiz adet sandalye ve konsoldan oluşan yemek odası takımı hem size hem de misafirlerinize hitap ediyor. Tasarımındaki farklılığı ve kaliteli malzemesi ile masko klasik yemek odası seçenekleri arasında göze çarpan Asortie markası klasik yemek odası takımını ve diğer ürünlerini tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretiyor. Ürettiği ürünlerin ve özellikle yemek odası takımının üzerinde bulunan el işçiliği oymalar, varank işlemeler ve yapılan renklendirme çalışmaları ile sanatsal bir ürün ortaya çıkarıyor. Bu sayede hem göze hitap eden hem de uzun ömürlü olan ürünlere imzalarını atıyorlar.

Detaylı bakmak gerekiyor

Aldığınız ürünün size iyi hissettirmesi oldukça önemli oluyor. Özellikle de uzun geçen gün sonunda sevdiklerimiz ile vakit geçirirken kendimizi huzurlu ve güvenli hissetmek paha biçilemez bir mutluluk. Aynı zamanda bize verdiği huzuru odadaki diğer kişilere de vermesi gereken yemek odası takımı, bu huzuru bir süre sonra zarafet esintisine dönüşüyor. Kullanışlı yapısı ile konforu da beraberinde hissettiriyor. Bunun için sandalyelerin oturuş desteği sağlaması ve sağlam iskelete sahip olması da oldukça önemli. Ancak zarafet esintisi için bunlar yeterli değil. Masa eteklerindeki ve konsol kapaklarındaki zengin oyma isçiliği ile bu zarafet dalgası sizi ve misafirlerinizi içine alacaktır.Klasik yemek odası takımı içinde yer alan klasik vitrin, ihtişamlı tasarımı ile bu dalgayı devam ettiriyor. Ahşap oyma motiflerinin büyük bir ustalıkla işlendiği vitrin ve konsol, üzerine koyacağınız birkaç dekoratif ürün ile odanızın bütünlüğünü sağlıyor. Klasik aksesuarlar ve dekoratif aydınlatma ürünleri ile tamamlanan dekorasyon için tercihe göre antika parçalarda seçilebilir. Böylece oldukça şık ama aynı anda konforlu yemek takımları size eşlik ediyor. Masko klasik yemek odaları sundukları bol seçenek ile sizin için en uygun odayı tasarlamaya yardımcı oluyor. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.