Masko Mobilya Dünyasında Bir Klasik Yıldız!

Masko, mobilya alanında çokça farklı seçenekleri bir arada görebileceğiniz muhteşem bir yer. Öyle ki uzun yıllardır Masko Mobilya Kenti olarak biliniyor. Asortie Mobilya olarak bizlerinde Türkiye Showroom’u Masko’da. Yıllardır kaliteli mobilya üreticilerinin bulunduğu bu alanda klasik mobilya tasarımları yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Klasik mobilyaları işinin ehli mobilyacılar tarafından üreterek sizlere yıllarca sürecek bir yaşam kalitesi sunmasına olanak sağlıyoruz. Tüm müşterilerimiz bizler için oldukça özel ve bu nedenle onların hayallerini gerçeğe dönüştürecek büyüleyici projelere imza atmaktan memnuniyet duyuyoruz. Tamamen doğal ahşaptan üretilen ve ince el işçilikleri ile zarifliği gözler önüne seren tasarımlarımız, alanınıza özel boyutlandırılabiliyor.

Masko klasik mobilya denildiğinde ilk akla gelen isim olmak ve gelecek nesillere iletilecek muhteşem kalitede klasik mobilyalar üretmek en büyük mutluluğumuz. Bizler yalnızca mobilya satın alma noktasında müşterilerimiz ile iletişim kurmuyoruz. Asıl çalışmalarımız satış sürecimiz sonrasında başlıyor. Çünkü Asortie Mobilya için satış bir süreç sonu değil başlangıçtır! Masko lüks mobilya üreticisi olarak yıllar geçse de sizlere satış sonrası destek sağlıyoruz. Çünkü ürünlerimiz geleceğin antika ürünleri. Gelecek nesillere kaliteli ve görkeminden ödün vermeyen armağanlar sunmak Asortie Mobilya için oldukça önemli.

Evinde klasik mobilyalar ile harika bir ihtişam içinde yaşamak isteyen tüm müşterilerimiz için çok özel tasarımlarımız mevcut. Üstelik Asortie Mobilya olarak yalnızca lüks klasik mobilya üretmiyoruz. Aynı zamanda bu mobilyaları tamamlayacak dekorasyon ürünleri de tasarlıyoruz. Yaşam alanınıza ihtişam katmak, uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam klasik mobilyalar satın almak için Masko klasik mobilyacılar kentinde Asortie Mobilya’yı ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz sizlere zevkinize ve evinize en uygun mobilyaları tercih etme noktasında yardımcı olacaktır. Kalıba sığmayan, yıllara meydan okuyacak tasarımlar evinizde!

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.