Lüks Mekanların Tamamlayıcısı Klasik Banyo Mobilyaları

Lüks Mekanların Tamamlayıcısı Klasik Banyo Mobilyaları

Lüks yaşam alanları oluşturmak isteyen kullanıcılar için evlerindeki tüm odalar ve alanların aynı tasarımda ve şıklıkta olması gerekmektedir. Tüm alanlardaki bu lüks mobilya ve dekoratif tasarımın banyolarda da egemen olması gerekmektedir. Banyolarda şık bir yaşam alanı oluşturmak için klasik banyo mobilya modellerini ve lüks banyo aksesuarlarını kullanabilirsiniz.

Banyolar tasarımı, şıklığı ve temizliği ile konukların evin genel tasarımı ve şıklığı ile ilgili en önemli izlenimi veren alanlardır. Banyolar sıvı temasının çok olduğu alanlar olduğu için rutubet, metallerde lekelenmeler ve paslanmalar, aynalarda kararmalar gibi problemlerle karşı karşıya olan alanlardır. Bu nedenle şık ve etkileyici bir tasarıma sahip temiz ve kaliteli mobilyalar ile döşenmiş banyolar tüm dikkatleri çekecektir.

Lüks Mekanlarda Klasik Banyolar

Yaşam alanlarında en mahrem ve göz önünde olmayan ancak şıklığı ve tasarımı ile evin genel konsepti hakkında önemli izlenimler bırakan klasik banyoların oluşturacağı şık konsept ile itibarlı bir tasarım oluşturabilirsiniz. Klasik banyo dolabı, lüks aynası, pirinç havluluk, lüks mermer döşemeler ve dekoratif aydınlatmalar ile lüks alanlar oluşturabilirsiniz.

Altın varaklı klasik banyo dolapları da son zamanlarda trend mobilya modelleri arasında yerini almaktadır. En şık yaşam alanlarını oluşturmak ve desteklemek için klasik mobilyanın tasarımı ve tarzı önem kazanmaktadır. Altın varak cilası ile ahşap banyo mobilyalarının bezendiği lüks modeller alandaki ihtişamı daha da arttıracaktır.

Lüks Mekanların Tamamlayıcısı Klasik Banyo Dolapları

Yaşam alanlarında klasik ve lüks mobilya modellerini tercih eden kullanıcılar evin gelen konseptinin de lüks ve klasik tarzda olması gerektiğini bilmektedir. Konuklarını lüks salonlarında ve yaşam alanlarında ağırlayan kullanıcılar evin gelen tasarımı ve hatta aynı mobilya modellerine ait klasik banyo dolaplarına da yer vererek mükemmel bir uyum sağlayabilirler. Bu uyumu fark eden kullanıcıları etkisi altına alacak klasik mobilyalar evinizin şıklığı ve lüks tasarımına hayranlıkla bakacaktır.

Koltuk takımınız ve yemek odası takımınızın rengi, ölçüleri ve ahşap oyma motifleri ile aynı olan klasik banyo dolapları ile mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz. Böylece salonunuzda koltuğunuzun tasarımına hayran olan kullanıcılar banyonuzu kullandığında bu şık tasarımın diğer mobilyalarınız ile uyumunu fark edince mükemmel bir algı oluşturmuş olacaksınız.

Klasik Banyo Dolabı Ölçüleri

Lüks mekanlar oluşturmak için alanda kullanılan mobilya ve aksesuar ürünlerinin eşsizliğinin yanında kullanıldığı alana tam uyum sağlaması da önemlidir. Tercih edeceğiniz klasik banyo dolabının banyonuzun ölçülerine uyması gerekmektedir. Bununla birlikte banyo dolabınızın gerçekten sizin işinizi görecek boyutlarda da olması gerekmektedir. Ne çok büyük ne de çok küçük, kullanılacağı alana tam uyum sağlayacak banyo dolapları şık yaşam alanları oluşturmanız için pek önemsenmeyen ancak önemli bir kriterdir.

Klasik Banyo Aynası Bakımı

Klasik banyo aynalarının şık, parlak ve lekesiz bir görünümde olması oldukça önemlidir. Banyolarda en çok dikkatleri çeken eşyalarda birisi banyo dolabı aynalarıdır. Bu nedenle bu aynaların her zaman tertemiz, bakımlı olması gerekirken üzerinde su damlaları, kurumuş su lekeleri, parmak izleri suya bağlı olarak kararma gibi aynanın parlaklığının ve şıklığının önüne geçecek olumsuzlukların giderilmesi gerekmektedir. Buda iyi bir bakım istemektedir. Genellikle klasik aynalarda kullanılmayan son zamanlarda popülerleşen su itici maddeler ile aynalar temizlenebilir. Böylece ayna üzerinde oluşan tabaka ile su damlaları aynaya tutunmadan kayacaktır. Bununla birlikte ayna parlatıcı sıvılar ve aynayı silecek mikro fiber bezler temizlik esnasında kullanılmalıdır. Tüm bunlarla birlikte kesinlikle ayna ıslak bırakılmamalı ve kurulanmalıdır. Aksi takdirde aynada zaman içerisinde kararmalar meydana gelecektir. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.