Köşe Koltuk Takımlarıyla Rahatlığa Daha Fazla Yer Açın

Nüfus yoğunluğunun artmasıyla beraber inşa edilen binalarda oturma alanları daha küçük tutulurken, dar alanlardan maksimum verim almak işlevsel mobilyalarla mümkün oluyor. Salonların 20-30 metrekare aralığında tasarlandığı projelerde kullanıcılar alandan tasarruf edebileceği modellere yönelmek istiyor.

Birden fazla amaç için kullanılan mobilyalar, katlanan ve istendiği zaman kaldırılabilen, işlevselliği maksimum ürünler olduğu için son zamanlarda daha çok tercih ediliyor. Özellikle 1+1 projelerde köşe takımlarına artan talep bu ürünlerin hem klasik hem de modern evlerde kullanılmasına neden oldu. Normal koltuk takımlarına göre daha az yer kaplayan köşe koltukları konforuyla da öne çıkıyor. Evlerdeki fazla eşyaları depolamak için köşe koltukların altında kullanılan alanlar da bu ürünü oldukça cezbedici kılıyor.

Altı Bazalı, İşlevsel Köşe Koltuk Takımları

Tüketicilerin isteklerini yeniliklerle yerine getiren Asortie, altı bazalı ve açılarak yatak olma özelliğine sahip olan köşe takımlarını piyasaya sürecek. Klasik köşe koltuk takımları müşterilerin alışkın olmadığı yatak olabilme özelliği sayesinde alanında fark yaratan Asortie Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Küçük odalarda kalabalık misafirleri ağırlamanıza imkan tanıyan bu köşe takımları rahatlığıyla da konforu sağlıyor.

Misafiriniz çok ama oda sayınız azsa çözümü Asortie köşe koltuk takımlarında bulabilirsiniz. Verdiğiniz ölçülere göre özel olarak üretilen köşe koltuk takımları uyumlu ve şık görünüyor. Masko Mobilya Kenti’nde showroomdan görebileceğiniz Asortie köşe koltuk takımları ev dekorasyonunu yenilemek ve daha işlevsel klasik mobilyalar kullanmak isteyenleri cezbediyor.

Dekorasyona önem verenler için zarif tasarımlar üreten Asortie, alternatif ürünleriyle size birçok seçenek sunuyor. Rahatına düşkün olanların ancak klasik mobilyadan da vazgeçemeyenlerin adresi olan Asortie’nin koleksiyonlarına bakabilir, ev dekorasyonunuza uygun modeller seçebilirsiniz. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.