Mobilyanın En İyileri Masko Mobilya Kentinde!

Kısaca Masko olarak anılan Masko Mobilya Kenti, İstanbul’un sanayi ve ticaret merkezi olarak tanımlanmaktadır. Masko nerede sorusuyla başlayan ve evinizin dekorasyonuna kadar uzanan bu yolculukta, aradığınız her ürünü burada bulabilecek, hayal ettiğiniz dekorasyona kavuşabileceksiniz.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Masko tam 778 mağazayı bünyesinde barındırır. 440.000 metrekare alanıyla adeta bir mobilya cenneti olan Masko, ulaşımı kolay bir bölgededir. Özellikle yeni ev kuracak olanların uğrak noktası haline gelen bölge, her stile uygun mobilyaya sahiptir.

Bilinçli mobilya üreticilerine sahip olan Masko hedefleri doğrultusunda her geçen gün kendisine yenilik katan bir mobilya kentidir. 600’den fazla ortağı olan bu kentin hedefi sadece tüketiciye kaliteli ürün ve çeşit sunmak değil, ülkenin mobilya ihracat kapasitesini de arttırmaktır. Bu nedenle güven sağlayan bir mobilya merkezi haline gelen Masko, ülkeye sağladığı faydayla da öne çıkmaktadır.

Bünyesinde zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Masko, her keseye ve her zevke hitap eden ürünleriyle göz kamaştırmaktadır. Klasik mobilyada adını duyuran Asortie, klasik ürün sevenlerin Masko’da tercih ettiği tek duraktır. Kaliteli mobilya markalarını tek bir çatı altında toplayan Masko mobilya genç odası, bebek odası, klasik oturma odası ve yemek odası, aksesuarlar gibi her ürünü bulabileceğiniz bir alandır.

Masko mobilyacılar çarşısı olarak anılan bu devasa kent, mutfak ve büro mobilyalarının yanı sıra ev tekstili ürünlerini de bulabileceğiniz bir bölgedir. Ev ve iş yerlerinin tüm ihtiyaçlarını giderebileceğiniz Masko’da çağdaş teknolojinin tüm imkanlarını kullanan mobilya tasarımcılarıyla karşılaşabilirsiniz. Sektörün tüm öncü isimlerini bulabileceğiniz Masko 1984 yılından beri kaliteli mobilyanın adresi olmaktadır. Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu üzerinde olan mobilya kenti E-6 girişlerinin yanında kalmaktadır. Tüm mobilya arayışınıza çözüm sunan Masko Mobilya Kenti, hizmet standardıyla sizi büyüleyecektir.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.