Konsept Yaşam Alanlarında Kral Taht Modelleri

Konsept Yaşam Alanlarında Kral Taht Modelleri

Ev dekorasyonunda görkem ve ihtişamın mümkün olabilecek en yüksek seviyeye ulaştığı konsept yaşam alanları klasik kral taht modelleri ile taçlandırılıyor! Taht çeşitleri, klasik berjer modelleri ve diğer tekli koltuklar ile birlikte değerlendiriliyor. Klasik berjer modelleri ve diğer tüm seçeneklerle beraber yapılan bu göz alıcı değerlendirmenin sonucunu ise sizin yaşam alanlarınızda oluşturmak istediğiniz ihtişamlı görünüme olan düşkünlüğünüz belirliyor. Zira bu modeller bir mobilyada bulunabilecek tüm görkemli ayrıntıları Tek başlarına üzerlerinde toplayıp, değerli sahiplerinin kullanımına sunuyor! Size de farklılığın, asil ve görkemli bir görünümün, sahip olduğunuz lüksün ve ince zevklerinizin tadını çıkartmak düşüyor!

Taht Modelleri ile Daha Özel Hissedin!

Her birimiz evlerimizde tekli koltuk modelleri için mutlaka yer açıyoruz. Bazen bir sohbet köşesinde bazen yatak odalarının bir yerinde, kış bahçeleri yahut balkonlarda bile tekli koltuklar karşımıza çıkabiliyorlar. Bu tasarımlar evimiz için seçtiğimiz dekorasyon anlayışı ile elde ettiğimiz estetik değerleri yükseltmelerinin yanında, yüksek bir kullanım konforuna sahip olmamızı da sağlıyorlar. Dolayısıyla her yıl, her sezon, her dekorasyon stili içerisinde ve evimizin hemen her bölümünde yerlerini almaya devam ediyorlar. Ancak her konuda olduğu gibi tasarım ve dekorasyonda da yenilik, değişim ve gelişim kaçınılmaz oluyor. Tasarımlar kendini yenileyen çizgilerde ilerlerken, lüks ve konfora olan bağlılığımız da her geçen gün artıyor. Hal böyle olunca da karşımıza tıpkı kral taht modelleri gibi yüksek beklentilere karşılık vermek üzere oluşturulan ürünler çıkıyor.

Kral taht modelleri lüks ve görkemli görünümlerinin yanı sıra, kişiye özel olarak tasarlanabilmeleri, özel yaşam alanları için özel ölçülerde üretilebilmeleriyle de dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Bu durum da sahiplerinin kendilerini, çok daha iyi ve özel hissetmesini sağlıyor. Böylesi bir motivasyon kaynağı, tekli koltuklara ilişkin algımızı yeniden şekillendirmek üzere, dekorasyon uygulamalarının trendleri arasına giriyor. Kısacası kral taht modelleri yalnızca sizin isteklerinize göre şekillenip, bütün ihtişamını sizin hizmetinize sunuyor.

Asortie Mobilya’nın Klasik Padişah Tahtı!

Klasik mobilyanın öncü ve ekol haline gelmiş ismi Asortie, evinizin her bölümü için her ayrıntıyı düşünmeye devam ediyor Klasik mobilyalarda lüks ve ihtişam deyince akla gelen belli başlı şeyler, olmazsa olmazları oluşturuyor. Bunlar arasında, keskin ve köşeli kesimler, ışıldayan ve göz alan renkler, altın varaklar, oymalar ve desenler yer alıyor. Asortie Mobilya’nın Klasik Padişah Tahtı Modeli ile tüm bunlar tek tasarımda bir araya geliyorlar.

Görür görmez altın tonlarının çekiciliğine kapılacağınız bu modelde de Asortie’nin tüm ürünlerinde olduğu gibi ince, usta ve zarif bir el işçiliği dikkatinizi cezbedecek! Bu lüks taht modeli altın varakla kaplandığı için saf altından yapılmışçasına parıldıyor. Bu yapısı onun bulunduğu mekana bir kat daha fazla ihtişam kazandırmasına olanak veriyor.

Klasik kral taht modelleri arasında adeta nadide bir inci gibi parlayan Klasik Padişah Tahtı Modeli, ilham kaynağını, taht deyince aklımıza ilk gelen tasarımlar olan Osmanlı tahtlarının tasarımlarından alıyor. Üzerinde keskin biçimde Osmanlı’nın otantik ve şahsına münhasır diyebileceğimiz havasını taşıyor.

İsteklerinize göre şekillenen farklı renk seçenekleri barındıran ve size özel dekorasyon uygulamaları arasında olabilecek en uygun ölçüyle tasarlanabilen bu model elbette tamamen doğal ahşaptan üretiliyor.

Oturma grupları, klasik berjer modelleri, taht modelleri derken seçenekler her geçen gün biraz daha fazlalaşıyor. Yapmanız gereken yalnızca size en uygun modeli seçmek. Seçiminizi yaparken de Asortie’nin güven ve kalite üzerine kurulu adreslerini muhakkak ziyaret etmek!

Masko klasik aksesuar modellerini keşfetmek için hazırladığımız rehber blog yazımızı mutlaka inceleyin.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.