Lüks Otel Lobi Dizaynları

Lobiler otellerin ana kısımlarıdır. Otele gelen konuklar ilk burada karşılanır, ve misafirler buradan uğurlanır. Otel dizaynının özeti bu alanda bulunur. Hatta bazı müşteriler otel lobi dekorasyonunu inceleyerek yerleşmeye karar verir. Bu durumun bilincinde olan otel sahipleri de lobilere kaliteli tasarımlar uygular.

Otelin tarzına uygun lobi tasarımları

Otellerde eğer özel bir tarz söz konusu değilse genellikle rahatlık sunan mobilyalar tercih edilir. Bu nedenle lobi bölümlerinde resepsiyon masaları haricinde önemli bir mobilya göremeyiz. Yalnız konsept otellerde daha gösterişli daha iyi mobilyalar kullanımına önem verilir. Böylelikle otelin kalitesi aynen lobiye yansır.

Lüks otel lobi dizaynları konsept otellerde görülmektedir. Bu otellerdeki genel konsept retro, klasik ya da Osmanlı mimarisi olabilir. Son zamanlarda klasik Osmanlı tasarımları moda olduğu için en çok satılan lüks otel lobi dizaynları klasik tasarımlardan çıkıyor.

Asortie Mobilya ve lüks otel koleksiyonları.

Asortie, uzun yıllardır klasik mobilya sektörüne yön veren ve tasarımları ile fark yaratan bir firmadır. Üç yurt dışı şubesiyle ülkemizi gururlandıran Asortie, ev tasarımı yanında otel, hastane, bistro ve restoran tasarımları da yapmaktadır. Özellikle lobi tasarımları, Asortie Mobilya’yı eşsiz kılar.

Klasik mimarinin bütün güzelliklerini lobi alanlarında kullanan Asortie, misafirlerin gözüne en hoş gelen tasarımları kullanmaya özen gösterir. Lobilerin kullanım amaçları ve lobilerin önemi burada öne çıkmış ve tasarımlar ihtiyaçlara yönelik oluşturulmuştur.

İster doğal ahşap, ister el yapımı, ister lüks otel mobilyaları olsun mobilya ile ilgili her alanda Asortie yanınızda. Bu bakımdan Asortie Mobilya’nın yaptığı lüks otel dizaynları, yurt dışı ve yurt içinde büyük ilgi görüyor. Her bütçeye ve her zevke hitap eden Asortie, yarattığı lüks otel lobi dizaynları ile adından sıkça bahsettirecek.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.