Klasik Ofis Mobilyalarının Vazgeçilmezi; Asortie!
Klasik Ofis Mobilyalarının Vazgeçilmezi; Asortie!

Lüks ofis dekorasyonuyla misafirlerini şık ve görkemli bir ofiste ağırlamak isteyenlerin mobilya seçimi Asortie oluyor. Klasik ofis mobilyaları ile estetik, konfor ve ihtişamı buluşturan Asortie, fonksiyonelliği de ihmal etmiyor. İş hayatında prestijinizi arttırmak ve özel tasarımlar ile mekana özel mobilya seçimi yapmak için siz de Asortie’yi tercih edebilirsiniz.

Klasik mobilyalar ile sadece evinizde değil ofisinizde de ihtişamı ve şıklığı yakalayabilir, tarzınızı işinizde de konuşturabilirsiniz. Ofis mobilyalarına klasik dokunuşlar yapan Asortie içerisinde Marküteri klasik ofis takımı, Fors klasik makam odası, Safir klasik ofis takımı, Eftelya klasik ofis takımı, Bianca klasik ofis takımı gibi seçenekleri tercih ederek işinize değer katabilirsiniz.

Sadece ofis takımlarıyla sınırlı kalmayan Asortie aynı zamanda ihtişamlı çalışma masaları, en özel toplantıları gerçekleştireceğiniz klasik toplantı masaları ve makam odalarıyla iş hayatında da öne çıkmanıza yardım edecek.

Lüks Makam Odalarıyla Zarif Bir Karşılama Yapın

Asortie’nin sunduğu klasik ofis mobilyaları içerisinde yer alan lüks makam odası takımları, misafirlerinizi en zarif şekilde karşılamanızı sağlayacak. Lüks makam odası takımlarının içerisinde sehpa, masa, kütüphane ve keson bulunurken isteğe göre misafir koltukları ya da makam koltukları da eklenebiliyor.

Sadece gösterişiyle değil, ergonomik yapısıyla da ön plana çıkan makam odası koltukları hakiki deriyle kaplanıyor. Dokuma kumaşla da kaplanabilen bu koltuklarda uzun çalışma saatlerinde bile kendinizi konforlu hissedebilirsiniz.

Mekana özel klasik ofis mobilyaları üreten Asortie, kendinizi ölçülerle sınırlandırmanızı da istemiyor. Ofis yerleşiminde mekandaki her bir noktanın optimum şekilde kullanılmasının önemini bilen Asortie mobilya tasarımında fonksiyonelliğe öncelik veriyor. İstediğiniz ölçülerde alabileceğiniz bu ofis mobilyaları sayesinde mekanı en verimli şekilde kullanabilecek ve tam olarak hayal ettiğiniz ofise Asortie sayesinde kavuşabileceksiniz.