Klasik Ağaç Yemek Odaları İle Fark Yaratın

Klasik Ağaç Yemek Odaları İle Fark Yaratın

Yemek odalarının görselliği kadar kullanım avantajları da büyük önem taşır. Doğadan uzaklaşan insanlar, artık tekrar doğaya yönelme eğilimi göstermiştir. Bu durumda evlerinin dekorasyonlarına yansımaktadır. Örneğin kütük model mobilyalar 2019 yılında en sevilen dekor ürünlerinden bir tanesidir. Ahşap şıklığı sadece evlerde değil, aynı zamanda da iş yerleri, restoranlar ve otellere de yansımaktadır. Ağaç yemek odaları, kişilerin kendilerini rahat ve huzurlu hissedebilmeleri adına doğaya en uygun şekilde tasarlanır. Renk ambiyansı ile de görenleri kendine hayran bırakan bu modeller ev dekorasyonuna farklılık katmayı başarmıştır.

Ceviz Ağacı Yemek Odaları İle Evinize Farklılık Katın

Ceviz ağacı ağır bir ağaçtır. Ev dekorunda uzun yıllardır kullanılan ceviz ağaçları eskiden dolap ve merdiven yapımında kullanılmıştır. Günümüzde ise daha modern bir hal alarak yemek odalarımıza kadar girmiştir. Eğer evinizin tarzı spor ise doğal görünümlü yemek odalarından faydalanabilirsiniz. Fakat evinizin tarzı daha klasik ve daha ağır bir dekorda ise burada oymalı ceviz ağacı yemek odası tasarımları daha uygun olacaktır. Ham maddesi ceviz ağacı olan bu takımlar ağır ve kolay kolay eskimeyen bir yapıda olduğu için uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlar. Üstelik geçmeyen modası ile de evleriniz her daim dekor trendleri arasında yer alır.

Gürgen Ağacı Yemek Odası Takım Dekorasyonu

Ceviz ve çam ağaçları evlerinize şık bir dokunuş sağlarken gürgen ağaçları da doğa ile bir büyün haline gelmenize yardımcı olur. Burada seçeceğiniz modeller oldukça fazladır. Örneğin, sade ve doğal kesilmiş bir yemek masası ile doğal görünümlü sandalye kombinleri yapabilirsiniz. Eğer evinizde tamamen doğallıktan yana bir arayış içine girdiyseniz o halde avize ve diğer ışıklandırmalarınızı da ağaç ve halatlardan yana kullanabilirsiniz. Gürgen ağacı yemek odası takımı, sağlam olduğu kadar gösterişli modeller arasında yer alır. Yemek odanıza uygun hazır modelleri bulabileceğiniz gibi kendinize has tasarımlar da yapabilirsiniz. Örneğin boyuna kesilmiş bir gürgen ağacından yemek masası tercih edebileceğiniz gibi kütük görünümlü sandalyeleri de masanıza kombin yapabilirsiniz.

Son Trend Ahşap Yemek Odaları

Son zamanlarda plastik yapıda olan mobilyaların yerine artık doğal görünümlü tamamen natürel olan ağaç mobilyalar nerede ise her evin tasarımında kullanılmaktadır. Özellikle ahşap yemek odaları ile geniş yemek odalarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Yemek odalarında gerekli olan masa, sandalye ve dolap gibi detayları ahşaptan seçebilirsiniz. Bu takımlarda ister oyma işlemeleri tercih edebilir, isterseniz de daha spor görünümlü budak ve damar detayları kullanabilirsiniz. Üstelik ahşap yemek odaları, her türlü yemek takımları ile de birebir uyumluluk sağlayacaktır. Yemek odalarında kullanılan perdeleri de ahşap detaylara uygun seçmeniz tavsiye edilir. Örneğin pullu ve payetli perdeler yerine daha modern stor perde seçimi yapabilirsiniz.

Rustik Görünümlü Evler İçin Ağaç Yemek Takımları

Ev dekorunda son trendlerden bir tanesi rustik görünümdür. Eskiden sadece dağ evlerinde ve yazlık evlerde karşımıza çıkan ağaç yemek takımları artık şimdilerde hemen her evde kendine yer bulmuştur. Ağaç yemek takımları ile evlerinizde özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Burada kullanılan ahşap renkler hem bayanların hem de erkeklerin hoşlanacağı tonlardadır. Özellikle ahşabın o eşsiz asaletini olduğu gibi yemek odalarında kullanırsanız farklı bir ev tarzını da kolaylıkla yansıtabilirsiniz. Ahşap üzerinde renk olmadan sadece ağaçların doğal renkleri ile renklendirilmiş olan bu yemek masaları ve yemek takımları görenleri kendine hayran bırakan cinstendir. Uzun ömürlü olması ile de ev sahiplerinin ilk tercih sırasında yer alır. 

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.