Kış İçin Evinizi Dizayn Edin

Kış İçin Evinizi Dizayn Edin

Kış dekorasyonunuz için evinizi dizayn edin. Kış aylarına özel dekorasyon trendlerini uygulayarak evinizde şık ve etkili bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Lüks yaşam alanlarında kış için ev dekorasyonu nasıl dizayn edilir? Kışın gelmesi ile birlikte sıcak yuvalarımızda huzurlu ve samimi bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Üstelik yeni yılın da gelmesi ile birlikte kırmızı renginin yaşam alanlarımıza girmesi, kar tanelerinin camlarımızdan süzülmesi ve dışardaki esen soğuk rüzgarın uğultusu sıcak evinizde sizi huzura kavuşturacak.

Salonlarda Kışa Hazırlık

Kış için evinizi dekore ederken, dizayn edeceğiniz ilk odanız, salonunuz olmalıdır. Hem sizin hemde konuklarınızın daha fazla zaman geçirdiği salonlarınızda kışın gerçekleştireceğiniz dekoratif müdahaleleri keşfedin.

Halılardan işe başlayabilirsiniz. Kış aylarında sıcacık dekorasyonunuzu destekleyecek, evinizi saracak ve zeminden ister istemez gelecek soğuğu engelleyecek halıları kullanmaya başlayabilirsiniz. Kışlık ve yazlık olarak ayrılan halılarınızı, dekorasyonunuzda tercih edebilirsiniz. Havaların soğumaya başlaması, özellikle de kombinin açılmaya başlaması ile salonlarınıza da kışlık halılarınızı dahil edebilirsiniz.

Birbirinden şık ve yumuşacık battaniyelerin salonlarda dekorasyondan ödün vermeden salonlarda kullanımı da kış aylarında elzem bir konudur. Sıcacık çayınız elinizde, sırtınızda ya da bacaklarınıza örttüğünüz yumuşacık battaniyeniz, üstelik bir de mırıldayan kediniz varsa o kış sizin için yuvanıza sıcaklığı ve samimiyeti getirecektir.

Yeni Yılın İzlerini Keşfedin

Kışın gelmesi ile birlikte yeni yıl dekorasyonunu da yaşam alanlarınızda hissedebilirsiniz. Özellikle aralık ve ocak ayında yeni yılın izlerini yaşam alanlarınızda oluşturabilirsiniz. Yeni yıla hazırlanırken ve yeni yıla ilk girişte çam ağacı, noel kırmızısı, kar izleri ve led yanan lambalar ile yeni yıl dekorasyonunuzu kullanabilirsiniz.

Çam ağacı ile hareketli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Yeni yıl için kullanacağınız çam ağacınızı eviniz de tüm yıl boyunca kullanabilirsiniz. Canlı çam ağacı tercih ederseniz, evlerinizde canlı bitki bakabilir ve kendinize bir hobi alanı da oluşturabilirsiniz.

Kırmızı tekstil ürünlerine evinizde yer verin. Kırmızıyı yaşam alanlarınıza dahil edebilirsiniz. Yemek odanızda, yemek masanızın üzerinde, halılarınızda, perdelerinizde kırmızının renk tonlarını kullanabilirsiniz. Böylece yeni yılın kırmızısını kullanacaksınız. Üstelik kırmızı renginin hareketli ve içinizi ısıtacak tonunu da hissedebilirsiniz.

Kışın evinizde oluşturacağınız sıcacık dekorasyonunuz sizi memnun ederken, evinizde geçirdiğiniz vakti de değerli kılacaksınız. Üstelik mevcut dekorasyonunuzda yapacağınız değişiklikler ile, evinizde ihtiyaç duyduğunuz değişikliği elde etmiş olacaksınız. Ev dekorasyonunuzu oluştururken daha fazla fikir ve öneri keşfetmek için blog makalelerimizi keşfetmenizi öneriyoruz. Şimdi tüm blog makalelerimizi inceleyin ve ev dekorasyonunuzda lüks, klasik ve ihtişamlı yaşam alanlarına dair önerilerimizi keşfedin.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.