İhtişamlı Salon Dekorasyonları İçin Antik Koltuk Takımı

Lüks koltuk modelleri arasında ilgi çeken Antik klasik koltuk takımı, doğal ahşaptan üretilen ve yeni sezonun trend ürünleri arasında yerini alan modellerden biridir. Farklı tasarımı ile öne çıkan model özellikle soft tonları sevenlerin ilgisini çekmektedir.

Salonlarınızda klasik zenginliği yansıtabileceğiniz Antik klasik koltuk takımı, ince oyma motifleri ile misafirlerinizin de gözünü kamaştıracaktır. Evinizde saray rahatlığı ve ihtişamı istiyorsanız kesinlikle tercih edebileceğiniz Antik koltuk takımı, usta ellerin işçiliği ve kullanılan birinci sınıf malzeme sayesinde oldukça özel bir tasarıma sahiptir.

Antik Klasik Koltuk Takımıyla Saray Rahatlığı Yakalayın
 

İki adet tekli berjer ve iki adet kanepeden oluşan Antik klasik koltuk takımı, gül desenli dokuma kumaşı ve renkli yastıklarıyla evinize romantik bir hava katıyor. Göz alıcı cazibesiyle romantik rüzgarları hissedebileceğiniz model, ferah ve aydınlık oturma alanları yaratmanıza da imkan tanıyor. Kullanılan soft renkli malzemesi nedeniyle asil salon dekorasyonları yapabileceğiniz Antik model, kullanıcıların isteğine göre farklı ölçü seçenekleriyle ya da farklı renklerde üretilebiliyor.

Antik klasik koltuk takımıyla uyumu yakalamak istiyorsanız aynı serinin yemek odası takımını alabilir ve oturma alanınızda klasik bütünlüğü yakalayabilirsiniz. Zigon sehpa takımı da bulunan klasik koltuk takımı sadece görsel estetiğiyle değil, konforuyla da sizi cezbedecek modellerden biridir.

Pastel tonlarının huzurunu evinizde hissedeceğiniz bu romantik koltuk takımı, birinci sınıf kumaşı ve saray esintisi veren zengin işçiliği ile adeta sevgi ve aşkın sembolü olacak. Antik klasik koltuk takımı ile uyumlu salonlar yaratmak için ilave iki adet yan sehpasını da alabilir ve tüm klasik aksesuarlarınızı Antik koltuk takımının zarafeti ile kullanabilirsiniz. Bu sezonun en çok beğenilen ürünleri arasına giren model, rahatlıkla gösterişli avizeler, halılar ve perdelerle uyumu yakalayacaktır.

Tavsiye Ettiğimiz Diğer Blog Haberleri

ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.